Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

kuci..vy jste tak zbehli ve vsem ;) Videl jsem o vikendu film Kurs sebeovladani ...dobre prca......nemate nekdo tu pisnicku jak zpivaji na konci filmu ;) v cestine ;)

A jaky to bylo ? :D ... To je americky film ne ? .. v anglictine by ti to nestacilo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaky to bylo ? :D ... To je americky film ne ? .. v anglictine by ti to nestacilo ...

fajne...komedie.... v angline jsem to nasel na youtu ...ale v te cestine to je lepsi ;) a mysle jsem si ze bych sitoprdnul na vytvaneni do mobilu :Dlol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hajzl jeden.....takze bude novy neb satrsi ?

z vrakoviště to nemá cenu brát,protože nevím,v jakým bude stavu a kolik má najeto.Nový stojí 5500 Kč,ale mám známýho,kterej mi dá slušnou slevu,takže mě fungl novej vyjde na 3100 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z vrakoviště to nemá cenu brát,protože nevím,v jakým bude stavu a kolik má najeto.Nový stojí 5500 Kč,ale mám známýho,kterej mi dá slušnou slevu,takže mě fungl novej vyjde na 3100 Kč

na Corsaforu nic neni ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z vrakoviště to nemá cenu brát,protože nevím,v jakým bude stavu a kolik má najeto.Nový stojí 5500 Kč,ale mám známýho,kterej mi dá slušnou slevu,takže mě fungl novej vyjde na 3100 Kč

mas recht a za tu slevicku,to celkem jde i kdyz je to dosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...