Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Dneska je to celkem pohoda, ale bude hůř :)

Tak ono se ta pohodicka vzdycky musi ,alespon na chvilicku vystridat s praci a neprijenostmi:) ,ja si pohodicky uzivam az az ,teply cajik ,tablety,deka ..pohltila me nejaka nemoc :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono se ta pohodicka vzdycky musi ,alespon na chvilicku vystridat s praci a neprijenostmi:) ,ja si pohodicky uzivam az az ,teply cajik ,tablety,deka ..pohltila me nejaka nemoc :feve:

To je jasný ;) O mě se teď taky něco pokoušelo, ale naštěstí jsem z toho nějak vyváznul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasný ;) O mě se teď taky něco pokoušelo, ale naštěstí jsem z toho nějak vyváznul.

Ja se tomu prave hodne dlouho branil,ale nejak me to nakonec dostalo ,zitra mam ,ale zakazku tak musim byt fit ;) ... snad se to nezhorsi .,uz dlouho jsem nic podobnyho nemel a nechce se mi pripominat takovou tu bez mocnost....

Jinak co autko ,jezdi a funguje ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jero,tak se pekne vykuryruj,at si brzy fit.. :D

Hele tak sem tam koukal..A covece..Pekne ste se rozjeli..Kdybych mel vic casu,taky bych neco prihodil.. ;)

Jo diq :) kuryruju jak se da ;) .... uz mam druhy kbelik nejakyho bylinkoveho cajiku(doufam,ze to neni nejaky spešl pro zensky):D ...

No ,tak popripade Michal s tim vypalovanim jeste pocka az budes mit vic casu :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se tomu prave hodne dlouho branil,ale nejak me to nakonec dostalo ,zitra mam ,ale zakazku tak musim byt fit ;) ... snad se to nezhorsi .,uz dlouho jsem nic podobnyho nemel a nechce se mi pripominat takovou tu bez mocnost....

Jinak co autko ,jezdi a funguje ? :)

Tak ať to brzo přemůžeš. Auto je bez problému, jen se chystám na zadní kotouče. A jinak člověk pořád přemýšlý za dlouhých zimních večerů co ještě uděl, asi to znáš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ať to brzo přemůžeš. Auto je bez problému, jen se chystám na zadní kotouče. A jinak člověk pořád přemýšlý za dlouhých zimních večerů co ještě uděl, asi to znáš :)

jeje,premyslim nejen zimnimi vecery,ale porad.. ;) Ono,predstavu uz mam ,tam uz neni co resit ,horsi to je z te druhe stranky ,z te $financni :feve: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...