Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Super. Co ze te to kostovalo ? Nechal sis vy,azat tu chybu nebo jsi odpojil tu baterku ?

no,měl jsem to přes známýho,takže novej AGR-ventil,nový přední brzdy,chladící kapalina,vzduch.filtr,oprava antény a nějaké drobnosti-celkem i s prací 4500 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasnacka to jo, ale jako myslel sem co tam delas ;)

tak nějak všechno,až bude nějakej srázek,tak ti poviprávím,je to na dlouhý lokte.Jinak teď vlednu jsem měl končit na ČVUT,ale vlastní blbostí jsem musel na rok přerušit,takže ing se odkládá.A čím dál víc mě to sere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak všechno,až bude nějakej srázek,tak ti poviprávím,je to na dlouhý lokte.Jinak teď vlednu jsem měl končit na ČVUT,ale vlastní blbostí jsem musel na rok přerušit,takže ing se odkládá.A čím dál víc mě to sere

Jasny pokecame ... neco se urco vyvrbi v bolce ;) No jo zavidim ... takze posledni rok studia ? Ja ted zacal :'(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny pokecame ... neco se urco vyvrbi v bolce ;) No jo zavidim ... takze posledni rok studia ? Ja ted zacal :'(

jojo,poslední rok,byl jsem v páťáku.No a teď mám rok nucenou pauzu.Ale můžu ti říct,že bych to měl radši už hotový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo,poslední rok,byl jsem v páťáku.No a teď mám rok nucenou pauzu.Ale můžu ti říct,že bych to měl radši už hotový

Tak hlavně at ti to vyjde.... v CH ... no a koukám corsičan jezdí k nějakému kolegovy... :):):) jo jo já bych to tet stejně nezvládl... ta omega my dává zabrat... tak opel na chvilku zase nechci vidět... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...