Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

tu se někdo zhlédl u německé policie koukám, stříbrné auta :) lakovat to bude blbost, spíš při nákupu nových aut by se o tom mělo uvažovat ;) a ten kdo řiká že se zlepší prodejnost starých, tak by se měl podívat jak vypadjí ty feliny po 10 letech provozu, no žádná hitparáda a barva to nezachrání....

no jasne ze nebudou lakovat...to by byla pekna bejkarna lollol

ale s tou prodejnosti to slapli kapanek vedle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už tak by to měli polepit celoplošně fólií

běžně se tak dělají taxi v D, o 10 letech je lak pod fólií jak novej

a mohli by polepit i starý auta :D

počkej až budou prodávat auta AAA taxi :) žlutáci, to bude supu s krásným lakem a 100tkm najeto lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ufffff,tak uz to mam za sebou..Kez by mi pridal,az bych to neunes Bady.. :D

Joooo jooo,policieeeee,policieeeee,vsechno tady korupci hnijeeeee..Jak to kdysi zpivali chaozz...

Curaci,to je zase vole vynalez..Uplne k hovnu..Kdyby tem blbcum za ty prachy nechali aspon transplantovat mozky.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkej až budou prodávat auta AAA taxi :) žlutáci, to bude supu s krásným lakem a 100tkm najeto lol

O zluté folii mi radči ani nepovídej.... vůbec to nejde dolů.... a zda si myslíš ,že je pod folii krásné auto tak se docela pleteš... taxiii???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co se týká vozů policie... tak auta co jezdí s polepem a majákama .. tak ty by se mněly šrotovat ... o prodeji nic nevím ... možná je to jinak .. každopádně už jednou se provalilo,že nějaká policajtka dělala nějaké druhé papíry a auta co se mněly šrotovat se někde prodávaly ...

A auto po policii .. to snad radči chodit pěšky.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O zluté folii mi radči ani nepovídej.... vůbec to nejde dolů.... a zda si myslíš ,že je pod folii krásné auto tak se docela pleteš... taxiii???

já jsem odlepoval dvě auta OI a passat B 5,5 a trvalo mi to cca 1 den/ks a pod fólií lak jak z novej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem odlepoval dvě auta OI a passat B 5,5 a trvalo mi to cca 1 den/ks a pod fólií lak jak z novej

asi tak, taky jsme dělali auto z Nemecka, pod folii lak krásnej, jen hrany se zaleštili, ale na hodku práce to není, po nahřátí to šlo dolu slušně ;

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co se týká vozů policie... tak auta co jezdí s polepem a majákama .. tak ty by se mněly šrotovat ... o prodeji nic nevím ... možná je to jinak .. každopádně už jednou se provalilo,že nějaká policajtka dělala nějaké druhé papíry a auta co se mněly šrotovat se někde prodávaly ...

A auto po policii .. to snad radči chodit pěšky.... ;)

u Českých Budějovich je plnej bazar bílech policie filcek, ceny od 25 000,- za 98 combi, jak je to s papirama nevím, ale když se rušily Formany tak ty měly jít přímo na likvidaci a taky si z toho udělaly bussines, přelakováno, papíry z totálek a bylo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...