Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Patří ty hajzly mlátit po hlavách... :aggressive:

Nerikam ,ze vsichni ,ale vestina by si to zaslouzila a to fest ! ... minuly tyden jsem byl montovat psaci stul v jedne socialne slabsi ctvrti a podarilo se mi zahlednout jak vyrusta dalsi z takovych to ,,jmenoval se Mario a bylo videt ,ze z nej zrovna hodny klucina nebude...,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam ,ze vsichni ,ale vestina by si to zaslouzila a to fest ! ... minuly tyden jsem byl montovat psaci stul v jedne socialne slabsi ctvrti a podarilo se mi zahlednout jak vyrusta dalsi z takovych to ,,jmenoval se Mario a bylo videt ,ze z nej zrovna hodny klucina nebude...,

Uz jen to jmeno..Mario voe...Oni si porad stezujou nekde,ze je clovek hazi do jednoho pytle vsechny..No bodet by ne...Kdyz vetsina z nich nic nedela..staci kouknout po krymech,co tam sedi za lidi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jen to jmeno..Mario voe...Oni si porad stezujou nekde,ze je clovek hazi do jednoho pytle vsechny..No bodet by ne...Kdyz vetsina z nich nic nedela..staci kouknout po krymech,co tam sedi za lidi..

Presne tak.., delaj si to sami !... Ale co nadelame lespi uz to nebude.Zatim si budeme muset poradit kazdy sam,par krat uz jsem takovy konflikt s tmavou drzkou mel neni to nic prijemnyho ,oni jakoby nemeli nikdy dost ,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak.., delaj si to sami !... Ale co nadelame lespi uz to nebude.Zatim si budeme muset poradit kazdy sam,par krat uz jsem takovy konflikt s tmavou drzkou mel neni to nic prijemnyho ,oni jakoby nemeli nikdy dost ,...

Souhlas..Me pripada,ze tady v tom nasem kocourkove uz muze byt jenom hur..Lip asi jen tezko.. :( Hele oni nemaji nikdy dost a asi mit nebudou...Zmrdi..

Cao Jirko,to si pis.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar Jirko, po dnešku stoprocentně... :aggressive:

Taky u nás na sídlišti bydlela jedna rodinka.Jejich synátor si na mě jednou docela vyskakoval,tak jsem mu naložil......no jo,ale ten zmrd měl 4 bráchy,na ty už jsem byl krátkej.Naštěstí tady už cca 7 let nebydlej :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždycky mě maximálně vytočej ty jejich kecy v televizi,jak jsou diskriminovaný...bych fakt blil z nich

jn,to bylo vlaste tedko nekdy ne,v NA vlastni oci ,jak ten malej vylez na to auto a zenska se s nima hadala ,ze tam nemeli stat ...

S tim poctem to maj taky vymysleny,dostane jeden ,dva a pak jich prijde 20 nekdy i vic, nastesti se mi nepodarilo je v takto hojen mpoctu nikdy potkat., ale myslim ,zebych pak v sebeobrane proti nim sam nezustal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 členové dnes slaví narozeniny:

JaKr(40), kocht(23)

JaKr vše nej nej

ale pan Kocht si zaslouží něco speciálního :D

a to mi dneska volal a nepochlubil se :(

takže at auto jezdí a nezlobí porád, at se daří pracovně, a hlavně osobně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ztroskotají na ostrově Američan, Rus a Slovák.

Po pěti dnech u mají šílený hlad.

Američan se naštve, uřeže si ruku a uvaří ji v kotlu.

Všichni se nají.

Zase je 5 dní klid.

Po 5 dnech opět šílený hlad.

Rus se naštve, uřeže si nohu a uvaří ji v kotlu.

Všichni se nají a zase je 5 dní klid.

Po 5 dnech opět šílený hlad.

Američan a Rus se podívají na Slováka...

Ten se postaví nad kotel, začne si honit péro a říká:

Masa u bylo dost, dneska budou halušky !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...