Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

já do budoucna (daleká budoucnost)

bud nová A4 2,7 TDi nebo 3,0 TDi samo quattro

a nebo bmw ´530 D nebo xD

Kazdopadne mas pekny plany ;) ..s Audinek bych bral snad vsechno krom Q7 ,ta me nejak moc nenadchla,ale mozna by nazor jedno svezenicko poupravilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny....

No ani nemluv,, dneska jsem skoro kazdou vec delal na podruhe :( ...

tak práce se naštěstí dařila

lafeta usazená, vše odzkoušeno, a světe div se ONO to funguje

ale jinak jsem ještě nezkousl včerejší rozhovor o minulosti fyrmy, počasí úplně na hovno, a ted večer nám nešly barvy na TV, už jsem zas viděl tisícovky lítat vzduchem načtěstí jen malá nějak přenastavila AV vstupy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak práce se naštěstí dařila

lafeta usazená, vše odzkoušeno, a světe div se ONO to funguje

ale jinak jsem ještě nezkousl včerejší rozhovor o minulosti fyrmy, počasí úplně na hovno, a ted večer nám nešly barvy na TV, už jsem zas viděl tisícovky lítat vzduchem načtěstí jen malá nějak přenastavila AV vstupy

tak to je parada !..,

No decka jsou na todle koumesi :) taky se mi podarilo tudle situaci parkrat zazit,...Je dobry ,ze se na to prislo jinak by to bylo o to horsi kdybys po porizeni noveho zjistil ,ze je vse oukej a perachy byly vyhozeny zbytecne :) .,,

Jinak ja jsem dneska v parci uz od rana vedel ,ze neco neni ok,myslenky jsem mel uplne nekde jinde ,,a projevilo se to na provedene praci, jeste ,ze jsem si vseho vsiml jinak fakt nevim ., snad to bude zitra lepsi,takovy den blbec mi nedela zrovna nejlip ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je parada !..,

No decka jsou na todle koumesi :) taky se mi podarilo tudle situaci parkrat zazit,...Je dobry ,ze se na to prislo jinak by to bylo o to horsi kdybys po porizeni noveho zjistil ,ze je vse oukej a perachy byly vyhozeny zbytecne :) .,,

Jinak ja jsem dneska v parci uz od rana vedel ,ze neco neni ok,myslenky jsem mel uplne nekde jinde ,,a projevilo se to na provedene praci, jeste ,ze jsem si vseho vsiml jinak fakt nevim ., snad to bude zitra lepsi,takovy den blbec mi nedela zrovna nejlip ;)

no ještě že jsem na tu TV přišel,

před rokem se pokazila (nešla zapnout) a po 1,5 měsícu ju spravili a stálo to 6,5 t :kuk:

takže když jsem opět viděl barvy tak se mi sakra ulevilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...