Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

co to dneska sakra je ?

se všichni rozhodli sabotovat dopravu

1/2 stojí na sračky na dálnici a druhá 1/2 jezdí 60 po dálnici a 20 ve městě a co 10km to někdo rovná sloupy a bilboardy :kuk:

tak jsi říkám ještě že jsem dnes nejel, už jsem tam mohl taky někde cinkat svodidla u prostějova :o :o :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsi říkám ještě že jsem dnes nejel, už jsem tam mohl taky někde cinkat svodidla u prostějova :o :o :o

je to hnuj...ja jsem za dva dny najezdil pres 1000km a hrozny...a zaver vseho byl u Benesova prevracenej kamion primo pod mostem pres vsechny pruhy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to tam vypada se snehem...chystam se tam

snehu je tu tri prdele a tenhle tyden je navic obloha jak vymetena a slunicko sviti ostosest.

Kdybys nevedel kam jet,muzu ti poslat na mejl nabidku.Kamarad tu ma tri velky chalupy a docela slusny ceny :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snehu je tu tri prdele a tenhle tyden je navic obloha jak vymetena a slunicko sviti ostosest.

Kdybys nevedel kam jet,muzu ti poslat na mejl nabidku.Kamarad tu ma tri velky chalupy a docela slusny ceny :palec2:

kdyby neco ozval bych se ale uz neco rozjednanyho je :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to dneska sakra je ?

se všichni rozhodli sabotovat dopravu

1/2 stojí na sračky na dálnici a druhá 1/2 jezdí 60 po dálnici a 20 ve městě a co 10km to někdo rovná sloupy a bilboardy :kuk:

Koukám, že to byla pěkná šťouchanice... ;)

Dvojka hatchback... :feve:

post-272-1202906047_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...