Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Zdar jaxviňa, jj, vlaky fotím rád, jsou dost fotogenický... :palec2:

fakt nadhera,... tak me napadlo ,co takhle nejaky vlacek blejsknout pri zapadu slunce ;) ,nebo jen proti slunci...

mam tady pro predstavu ,akorat to neni vlak :)

post-4984-1203271532_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikon dělá teda kulervoucí fotky, ten olympus kdysi oproti tomuto keket ;)

Jj Bady, Nikon a nikdy jinak, s Olympionikem už maximálně mlátím hřebíky do prken...

Proti slunci se dá taky, ale já hraju spíš na dokumentární hodnotu... ;)

post-272-1203272223_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj chlape

Tak Vaši, ta podložka pod svíčkou na druhým válcu, byla jednou, né však jedinou příčinou úniku oleje... ;) Minulou nedělu jsem přijel z Liberca a zase na měrce trochu ubylo (počítám ty řádku vrubů na měrce), tak kounu pod auto a bylo dosráno od oleje - teče gufero na klikovce za řemenicou drážkovanýho řemenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vaši, ta podložka pod svíčkou na druhým válcu, byla jednou, né však jedinou příčinou úniku oleje... ;) Minulou nedělu jsem přijel z Liberca a zase na měrce trochu ubylo (počítám ty řádku vrubů na měrce), tak kounu pod auto a bylo dosráno od oleje - teče gufero na klikovce za řemenicou drážkovanýho řemenu...

tak to naštve, to budeš muset sundat rozvod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar vrtari ;) Jak jde dilo ?

Spidi,neva ze jsem si foto stahnul do pc ?dam si to jako tapetu ;)

dneska jsem nechtěl dělat rachot s flexou a stejně jsem neměl matroš, takže vrtačka skoro nic

tak jsem aspoň pobyl trochu doma, a odpoledne jsem še skládat jednu A4 po bouračce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi,neva ze jsem si foto stahnul do pc ?dam si to jako tapetu ;)

Jasně, v pohodě stahuj, já na žádný autorský práva nehraju, ačkoliv mám pečlivě nastudovanej autorskej zákon č.121/2000 Sb. - ale to jen tak informativně a samozřejmě v pracovní době lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bady,ja slysim porad chvalu na ty Glivice.Opravdu to stoji za to ?

no pokud skládáš bouračku, potřebuješ plechařinu, airbagy,světla, chladiče tak určitě na to je to z 95% zaměřené, mechanické věci ještě tak poloosy, převodovky, sem tam jsou turba atd, váhy vzduchu

jinak jako tak doplnky z interiéru tam moc nejsou, to oni tam nevozí, většinou řeknou že má,ale doma...

jinak na škodovky jsou věci u nás levnější, ale zas jak co no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...