Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Zrovna dneska jsem pěkně nasr... měl jsem se jed podívat na autí bo čuchám po novém a kokot nebere telefon mě z toho klepne!

tak to se nedivim...Ze by s novou sezonou i nova karka..? ;) Co mas v planu,jestli to neni tajny..?

Cao Peto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to se nedivim...Ze by s novou sezonou i nova karka..? ;) Co mas v planu,jestli to neni tajny..?

Cao Peto..

No tajný to určitě není!!

81KW TDI to je jasný protože s tím jsem spokojoný a moooc určitě rok 2001 a vejš a pokud to jen trošku půjde tak kombajn. TAK KDYBY NĚKDO O NĚČEM VĚDĚL POSLOUCHÁM!!!

Jsem už z toho trochu na palici na něco jsem se byl podínat a většinou strašný neštěstí!! :ble

Asi to dopadne na nějakej dovoz češi se k těm autům chovají hůř něž kdejakej cigán venku.... :angry::(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tajný to určitě není!!

81KW TDI to je jasný protože s tím jsem spokojoný a moooc určitě rok 2001 a vejš a pokud to jen trošku půjde tak kombajn. TAK KDYBY NĚKDO O NĚČEM VĚDĚL POSLOUCHÁM!!!

Jsem už z toho trochu na palici na něco jsem se byl podínat a většinou strašný neštěstí!! :ble

Asi to dopadne na nějakej dovoz češi se k těm autům chovají hůř něž kdejakej cigán venku.... :angry::(

no pěkně pane, tak držím palce ať se zadaří.

Jinak zdravím všechny nově příchozí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tajný to určitě není!!

81KW TDI to je jasný protože s tím jsem spokojoný a moooc určitě rok 2001 a vejš a pokud to jen trošku půjde tak kombajn. TAK KDYBY NĚKDO O NĚČEM VĚDĚL POSLOUCHÁM!!!

Jsem už z toho trochu na palici na něco jsem se byl podínat a většinou strašný neštěstí!! :ble

Asi to dopadne na nějakej dovoz češi se k těm autům chovají hůř něž kdejakej cigán venku.... :angry::(

Idealni volba.. ;) Neni duvod utikat jinam,kdyz je clovek spokojenej.. ;)

Je fakt,ze auta z dovozu casto vypadaji o hodne lip,nez auta u nas..Je to skoda.. :( ale co sem i koukal,tak si Octy za carou porad drzej cenu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tajný to určitě není!!

81KW TDI to je jasný protože s tím jsem spokojoný a moooc určitě rok 2001 a vejš a pokud to jen trošku půjde tak kombajn. TAK KDYBY NĚKDO O NĚČEM VĚDĚL POSLOUCHÁM!!!

Jsem už z toho trochu na palici na něco jsem se byl podínat a většinou strašný neštěstí!! :ble

Asi to dopadne na nějakej dovoz češi se k těm autům chovají hůř něž kdejakej cigán venku.... :angry::(

Hele, já jsem hledal auto přes půl roku... S tím stavem máš naprostou pravdu. Já si pořád říkám, proč jsou z mého auta v servisu pořád tak vyvalený a ono když asi pořád vidí auta "běžně provozovaný"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idealni volba.. ;) Neni duvod utikat jinam,kdyz je clovek spokojenej.. ;)

Je fakt,ze auta z dovozu casto vypadaji o hodne lip,nez auta u nas..Je to skoda.. :( ale co sem i koukal,tak si Octy za carou porad drzej cenu..

Včera jsem mluvil s kámošem co tahá z francie a říkal že to co chci skoro není teď tahá samé OII. Ale on bere od borca jen auta co tam má na protihodnotu když někdo kupuje nový...

To co mám teď v merku je taky dovoz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já jsem hledal auto přes půl roku... S tím stavem máš naprostou pravdu. Já si pořád říkám, proč jsou z mého auta v servisu pořád tak vyvalený a ono když asi pořád vidí auta "běžně provozovaný"...

Tome tak jak říkáš a ty ji máš vymazlenou. Dneska jak jsem měl jed na to auto tak to je taky stounka!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem mluvil s kámošem co tahá z francie a říkal že to co chci skoro není teď tahá samé OII. Ale on bere od borca jen auta co tam má na protihodnotu když někdo kupuje nový...

To co mám teď v merku je taky dovoz.

No tak to drzim palce,snad to klapne a to co vyberes,bude :palec2: vis jak to je,kdo si pocka...A trikrat mer a jednou rez.. ;)

Tak zase auta,co jsou treba ve F na protiucet by mohly byt pekny.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já jsem hledal auto přes půl roku... S tím stavem máš naprostou pravdu. Já si pořád říkám, proč jsou z mého auta v servisu pořád tak vyvalený a ono když asi pořád vidí auta "běžně provozovaný"...

Dyt ty to mas po celym aute jak v pokojicku.. ;) Od podvozku,po antenu.. :D

A me radis kam? lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to drzim palce,snad to klapne a to co vyberes,bude :palec2: vis jak to je,kdo si pocka...A trikrat mer a jednou rez.. ;)

Tak zase auta,co jsou treba ve F na protiucet by mohly byt pekny.. ;)

No přesně on jezdí do F a tohle co teď mám je taky dovoz F :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Polévky

Frankfurtská 19,00 Kč

Kuřecí vývar s masem a rýží 19,00 Kč

Nabídka dne

KRÁLOVSKÁ PLNĚNÁ VEPŘOVÁ KAPSA, hranollky, zeleninová obloha 120g 89,00 Kč

KUŘECÍ STEAK, ZAPEČENÉ BRAMBORY, smetana, sýr 100g 79,00 Kč

Hotová jídla

Sečuánská kuřecí směs, dušená rýže, zeleninová obloha 100g 65,00 Kč

Uzená pečínka, bramborová kaše, zeleninová obloha 100g 62,00 Kč

Smažený sýr, brambor, tatarská omáčka, zeleninová obloha 100g 62,00 Kč

Smažený sýr se šunkou, brambor, tatarská omáčka, obloha 100g 65,00 Kč

Segedinský guláš, houskový knedlík 100g 64,00 Kč

Pikantní vepřový guláš, houskový knedlík 100g 64,00 Kč

Labužnická vepřová směs, dušená rýže, zeleninová obloha 100g 65,00 Kč

Smažený vepřový řízek, bramborová kaše, zeleninová obloha 100g 62,00 Kč

Smažený kuřecí řízek, bramborová kaše, zeleninová obloha 100g 62,00 Kč

Játra na cibulce, dušená rýže 100g 59,00 Kč

Pikantní játra, hranolky, zeleninová obloha 100g 62,00 Kč

Kuřecí závitek, bramborová kaše, zeleninová obloha 100g 65,00 Kč

TĚSTOVINY, kuřecí maso, sýrová omáčka 200g 65,00 Kč

Marinovaný vepřový steak, brambor, zeleninová obloha 100g 65,00 Kč

Svíčková na smetaně, hovězí zadní, houskový knedlík 100g 69,00 Kč

Vepřové na paprice, houskový knedlík 100g 64,00 Kč

Vepřový gulášek, houskový knedlík 100g 64,00 Kč

Pečené kuřecí stehno, bramborová kaše, zeleninová obloha 150g 62,00 Kč

Holandský řízek, bramborová kaše, zeleninová obloha 100g 59,00 Kč

Karbanátek, bramborová kaše, zeleninová obloha 100g 59,00 Kč

Pikantní vepřová směs, dušená rýže, zeleninová obloha 100g 65,00 Kč

Moravský vrabec, bramborový knedlík, zelí 100g 64,00 Kč

Kuřecí směs "Alexandria", dušená rýže, zeleninová obloha 100g 65,00 Kč

Španělský ptáček, houskový knedlík 100g 69,00 Kč

Pekelné vepřové nudličky, dušená rýže, zeleninová obloha 100g 65,00 Kč

Kuřecí nuggety v sýrovo-smetanovém těstíčku, bramborová kaše, zeleninová obloha 100g 69,00 Kč

Uzený bůček, bramborový knedlík, zelí 100g 64,00 Kč

Saláty

Rajčatový salát 100g 20,00 Kč

Okurkový salát 100g 15,00 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...