Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

No tak tady na foru mi ani myslim moc lidi nenapise at jdu do AAA kdyz sou tu samy Skodofkari :D Jj je sundavaci na pevno sem ho nechtela.

Tak to je jasný i když audi mám moc rád tak octule je octule a když je to sedan :p to je dobře aspoň že je sundavací a já mám koho otravovat kdo má tažný když budu potřebovat něco odvézt lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste nemam zadnou urcitou vybranou... kazdopadne A6 Avantika od r. v. 98 a vys... Jenze nejsem este na pevno rozhodnuta takze zatim se do hledani nejak moc nehrnu ale byli sme koukat v nedeli v bazarech joo a tam bych si vybrala :)

Jenze na to cokoliv je celkem raketa oproti octuli :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim no.. jeden me porad ukecava at zustanu u Octavky druhy at jdu do Audi ale je zase fakt ze ty dily nejsou jako na Koky..

Na audi musíš mít nejen na pořizovací cenu ,ale taky na nahradní díly prostě audi je audi no a vtěch bazarech to byly samý bouračky bohužel :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim o5 --..

K te audince..,, kdyz je moznost koupe tak bych do ni urcite sel....

Achooi :) No mohla sem mit nadhernyho Avanta jak sem psala za super cenu po prvnim spolehlivym majiteli krasna cerna 2.5 TDi ale nez se nekdo ozval ze by Koktu koupil tak ji kamos prodal. A tedka kdyz mam kupce na Octavku tak zase vaham. Toe tezky s zenskyma no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...