Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

presne tak v nejhorsim se me splašej kladiva a nekdo dostane bubenicka ;)

A zpivas si u toho taky "tluce bubenicek,tluce na buben".. :D

Hele jsestli jsou brnaci nejagresivnejsi ridici,to nevim,ale kdyz nakyho potkam v PH,tak mi pripada,ze je to spis vemeno,nez agresor.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zpivas si u toho taky "tluce bubenicek,tluce na buben".. :D

Hele jsestli jsou brnaci nejagresivnejsi ridici,to nevim,ale kdyz nakyho potkam v PH,tak mi pripada,ze je to spis vemeno,nez agresor.. ;)

To si ja zas myslim o Prazakach kdyz je vidim na dalnici !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zpivas si u toho taky "tluce bubenicek,tluce na buben".. :D

Hele jsestli jsou brnaci nejagresivnejsi ridici,to nevim,ale kdyz nakyho potkam v PH,tak mi pripada,ze je to spis vemeno,nez agresor.. ;)

No nevim jestli agresor ,ale cpal se do pruhu kde už jsem byl já a ulomil mi zrcátko a já se jen modlil aby mi neustřelila p...l se to auto celý pěkně kroutilo sem ani nebrzdil jakej to byl mžik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim jestli agresor ,ale cpal se do pruhu kde už jsem byl já a ulomil mi zrcátko a já se jen modlil aby mi neustřelila p...l se to auto celý pěkně kroutilo sem ani nebrzdil jakej to byl mžik

Je mi to jasny,nic prijemnyho.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: Me se libi ta rivalita mezi Prazakama a Brnakama... :D

Jinak prazaci na dalnicich..To je taky radost..ALe ono asi ve finale moc nezalezi,kdo odkud je..

@MichalF:Copato s avatarem?Vse pri starem?

dneska má na autě každej jezedák A, protože kdo dnes nemá služební auto s A není in, takže todle mě už nevzrušuje, kdo za tím sedí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...