Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Cago pane,takze jeste nejsi uplne rozhodnutej,jestli to bude GII?Zalezi taky kolik na to mas penez.. ;)

Caues !

Prave ,ze ma u me vetsi procento ta 2já,ale pokud by se treba nenaslo nic ve slusnym stavu tak by i G3 bylo vpohode... Prašule ,zatim moc neresim ;) ,kdyz budu kupovat urcite se neco malo najde ,jen me zajima jestli ma cenu kupovat tak stare auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VR6 je sice príma ale blbost kupovat, - neseženeš dneska kus co by byl v dobrém stavu, spotřeba vysoká, pojistka taky, takže spíše takové autíčko koukat na něj a v neděli se svést, joooooooooooo taky jsem ji kdysi chtěl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VR6 je sice príma ale blbost kupovat, - neseženeš dneska kus co by byl v dobrém stavu, spotřeba vysoká, pojistka taky, takže spíše takové autíčko koukat na něj a v neděli se svést, joooooooooooo taky jsem ji kdysi chtěl :)

Presne tak ,lestit pred barakem nastartovat ,poturovat a z5 do garaže :) ...Nejvic me dostal ten zvuk kol5 ..,

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caues !

Prave ,ze ma u me vetsi procento ta 2já,ale pokud by se treba nenaslo nic ve slusnym stavu tak by i G3 bylo vpohode... Prašule ,zatim moc neresim ;) ,kdyz budu kupovat urcite se neco malo najde ,jen me zajima jestli ma cenu kupovat tak stare auta...

Jasny no..Ale u tech dvojek to chce taky vybrat peknej kousek..Jestli si s tim autem chces vyhrat,tak to pak ok,to jo,kdyz to bude takova ta "srdecni zalezitost" ale na bezny jezdeni nevim nevim no..Je spousta jinejch silnejch aut za slusny penize.. ;)

Me by se zase "na hrani" libil MTX Roadster... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...