Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

No jinak jsem si dnes dopoledne střihl tu výměnu gufírka na klikové hřídeli, naštěstí na zvedáku, takže jsem se nemusel moc ohýbat ;) A zdá se, že je to v pohodě, jen když jsem dával zpátky rozvody, tak jsem byl malinkej jak mužskej úd po studené koupeli lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nevypadá věru zle...

Já se takhle před pár dny zbláznil do Fiatu 500 - prostě ho musím mít...!!!

Jojo,ja zase koukam po Grande punto 1,4T.Jo a pockej si na upravu od Abartha,ma tam bejt 155 koni,to s tim malym autickem musi pekne mavat :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jinak jsem si dnes dopoledne střihl tu výměnu gufírka na klikové hřídeli, naštěstí na zvedáku, takže jsem se nemusel moc ohýbat ;) A zdá se, že je to v pohodě, jen když jsem dával zpátky rozvody, tak jsem byl malinkej jak mužskej úd po studené koupeli lol

No hlavne,ze jsi vse zdarne dokonal.. ;)

Jinak Fiat 500 je zajimavy vozitko..Tuhle jsem videl v bile perleti s tim cervenym rychlym pruhem a pekny.Dat na to naky cerny 17"-18" nebylo by to zly..Jen to ma jednu chybu na 4 pismena.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavne,ze jsi vse zdarne dokonal.. ;)

Jinak Fiat 500 je zajimavy vozitko..Tuhle jsem videl v bile perleti s tim cervenym rychlym pruhem a pekny.Dat na to naky cerny 17"-18" nebylo by to zly..Jen to ma jednu chybu na 4 pismena.. :(

to ze Fiat stoji za prd uz dneska neplati.Mam kamarada co je prodava a rika,ze uz je to o necem jinem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavne,ze jsi vse zdarne dokonal.. ;)

Jinak Fiat 500 je zajimavy vozitko..Tuhle jsem videl v bile perleti s tim cervenym rychlym pruhem a pekny.Dat na to naky cerny 17"-18" nebylo by to zly..Jen to ma jednu chybu na 4 pismena.. :(

Ale jo, vypadá to že jo. Čéče teďka už jsou všechny gufera teflonový, obyč už neobjednáš ani omylem. Ono to občas trošku zazlobí, ale zatím to vypadá v pořádku, občas se na to musím mrknout, jestli to nepoteče, při nejhorším bych to udělal znova, dá se to... ;)

Já bych toho fiátka chtěl nejraděj v kabriu, jen jestli to zase nebude o 150-200.000,- dražší... :help:

Chyby na čtyři se nebojí, pajšl to má z nové Pandy a co se týče motoru, toho se nebojím. Bude to jak s Punten, když to nejede a přitom čerpadlo i střiky dávají benzin a indukčka i svíčka jistru, tak pak jedině ten rozvoďák... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakpak se mas? Sem te necetla ani nepamatuju :)

Momentálně velmi pozitivně, mám novou práci, trochu podobná té předchozí, ale umístěná o pár okýnek výše ve firemním "rodokmenu", takže hlavní změna je na výplatní pásce... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za nic :) A jinak?

Jináč jsem prolezl koktu na zvedáku, prohlídl jsem klíčový místa a zdá se být stále v kondici kočka jedna stříbrná, akorá se za záhadných okolností nějde přerušil kabel od altíku k relátku (ren tenoučkej), takže při otočením klíčku neblikne kontrolka dobíjení, ale na to se kouknu, až bude teplej, v dílně mě tlačil čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, vypadá to že jo. Čéče teďka už jsou všechny gufera teflonový, obyč už neobjednáš ani omylem. Ono to občas trošku zazlobí, ale zatím to vypadá v pořádku, občas se na to musím mrknout, jestli to nepoteče, při nejhorším bych to udělal znova, dá se to... ;)

Já bych toho fiátka chtěl nejraděj v kabriu, jen jestli to zase nebude o 150-200.000,- dražší... :help:

Chyby na čtyři se nebojí, pajšl to má z nové Pandy a co se týče motoru, toho se nebojím. Bude to jak s Punten, když to nejede a přitom čerpadlo i střiky dávají benzin a indukčka i svíčka jistru, tak pak jedině ten rozvoďák... ;)

No tak aspon,ze to maka jak ma.. ;)

Hele me se ta 500 libi i se strechou.. :D

Jako mozna uz to neni s Fiatama,co to byvalo,ale stejne jim neverim... :( I po zkusenostech se Stilem co se o nej staram kolegovi.. :wacko: Ale zase novota je novota no.. ;)

Me by nevadilo na vysperkovani tohle.. ;)http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc?Se branis japoncom? :D

No jak jsem dělal to gufero, tak kluci objednívali tlumiče na Nissana, typ nevím, ale slyšel jsem cenu, tak jsem si v duchu říkal, že za ty lowe bych měl na koktu staváček od KW ;)

Editováno: , autor: Spidi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jináč jsem prolezl koktu na zvedáku, prohlídl jsem klíčový místa a zdá se být stále v kondici kočka jedna stříbrná, akorá se za záhadných okolností nějde přerušil kabel od altíku k relátku (ren tenoučkej), takže při otočením klíčku neblikne kontrolka dobíjení, ale na to se kouknu, až bude teplej, v dílně mě tlačil čas...

Tak hlavne ze jezdi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...