Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

2x kolem sveta.. lol lol

@Spidi: Zalezi taky na tom,na jakyho nissana to bylo vid.. :D Zase tahle 323 je hodne velka rarita..A jeste naslapana.. :palec2: A tahle vypada,ze je zrovna mazel... :)

No všeobecně jsou na japonce hodně drahý náhradní díly, většinou v případě, když se jedná o originály, nebo jsou taky hodně nekvalitní v případě, že jsou to repliky.... :feve:

Zkrátka máš to marný, japoncem mě nenadchneš, svad jedině Hondou nebo Lexusem... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra sef si bude kupovat uplne novyho firemniho Touarega v cerne perleti mnam :D

My jsme včera odpoledne blbnuli se Šárkou v jejím Q7 a stejně jsme se nedostali přes 10 litrů... ;) Sedne do toho ten prasák Ivoš a hned to hrne za 11-12 litrů... lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No všeobecně jsou na japonce hodně drahý náhradní díly, většinou v případě, když se jedná o originály, nebo jsou taky hodně nekvalitní v případě, že jsou to repliky.... :feve:

Zkrátka máš to marný, japoncem mě nenadchneš, svad jedině Hondou nebo Lexusem... lol

Jj,vim,ze nekdy jsou drahy dily no..Nebo je s nima problem..Tak musis kupovat performance parts.. lol lol

No tak teda dobre,uz mlcim... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a včera večer jsem vysrkl posledního z těch lahváčů, co jsme měli s sebou na zámku... lol

Ja jeste ne..ja mam doma jeste 9x03,l ze zamku.. :D Doma vubec nepiju.. :)

Q7 Je Sarky?Ja myslel,ze Ivosa..?Ono vis jak to Ivos ma..Nekdo ma holt tezky nohy..Ja taky s Fabkou prvni rok a pul za boha ne a ne jet pod 8,5l.. :o))

Jinak me touareg moc nebere..Me hlavne Q7 a pak X5.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Martyp se tomu ještě diví... :smich:

Ne Marty, uznávám, že 3.0 TDI je trošku jinde než 1.8T 20V v RS kol103

Ja?Divim? :o Myslis jako,ze sem se divil na zamku?Ze oni jezdi kolem 10ti a ja za 9? ;)

Jak to cely myslis? :o:)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jeste ne..ja mam doma jeste 9x03,l ze zamku.. :D Doma vubec nepiju.. :)

Q7 Je Sarky?Ja myslel,ze Ivosa..?Ono vis jak to Ivos ma..Nekdo ma holt tezky nohy..Ja taky s Fabkou prvni rok a pul za boha ne a ne jet pod 8,5l.. :o))

Jinak me touareg moc nebere..Me hlavne Q7 a pak X5.. ;)

Ty to pěkně zanedbáváš lol Ne, já jsem včera přišel domů až o půl desáté večer, tak už nemělo smysl vyrazit někam na pařbu, takže jsem dofrézoval ten Staropramen...

Jj, Q7 je Šáryny, předtím měla Touarega V10, ale ten se v 70.000 km totálně rozsypal... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...