Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

To my treba kdyz uz fakt neni coby,nebo je kolem te pul 2 vytahnem tenisak a neco zahrajem :D ,clovek jde pak z prace unaveny spise z te sportovni vlozky nez ze samotnych pracovnich ukonu ..,,, :)

Jenze ja tu nikoho nemam. Samy chlapy jedna zenska v cele firme co se mnou dela a te je 50. A kluci co sou dole ti sou nekde v terenu jinak tu kecame a hned to lip utika ale tedka uz sou vsichni v tahu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze ja tu nikoho nemam. Samy chlapy jedna zenska v cele firme co se mnou dela a te je 50. A kluci co sou dole ti sou nekde v terenu jinak tu kecame a hned to lip utika ale tedka uz sou vsichni v tahu :(

Tak co tam jeste delas ,kdyz uz ti tam nidko nedela spolecnost ? ;) ..co se tyce te zenske,,i s 50tkama je nekdy sranda..,:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně,hlavne ,ze je prakticky to nejdulezitejsi vporadku ! :palec2::)

Jasně, ta elektrorevize byla věc, které jsem se nejvíc obával o okamžiku, kdy poprvé nastartoval motor... ;)

Jinak koukám, že Euro prolomilo hranici 25,- Kč, takže při pohledu na kurzy mě praští do očí egyptská libra za 3,073 nebo chorvatská kuna za 3,430 :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, ta elektrorevize byla věc, které jsem se nejvíc obával o okamžiku, kdy poprvé nastartoval motor... ;)

Jinak koukám, že Euro prolomilo hranici 25,- Kč, takže při pohledu na kurzy mě praští do očí egyptská libra za 3,073 nebo chorvatská kuna za 3,430 :palec2:

To pak byl pocit co slyset ten peknej zvoucek .. ;) ;)

Zajimave ty kurzy kolisaj..,,uz jsem se na to dlouho nedival,kolik ma tedko dolar ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je no :D ,,holt uz je to pekny vek,...

No víš jak, máš vyžranou zaprděnou padesátnicu, která celej den přemejšlí, jak si večer dá vepřo knedlo zelo a pak se rozkidne a televize a pak pěknou vysportovanou svěží padesátku, co po práci jezdí na kole do přírody, nebo kdy není počasí, tak na spinning a pak si je sednou na bar na dvojku bílýho... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No víš jak, máš vyžranou zaprděnou padesátnicu, která celej den přemejšlí, jak si večer dá vepřo knedlo zelo a pak se rozkidne a televize a pak pěknou vysportovanou svěží padesátku, co po práci jezdí na kole do přírody, nebo kdy není počasí, tak na spinning a pak si je sednou na bar na dvojku bílýho... ;)

Joo , oba typy znam,,.. priznam se ,ze nektery o sebe pecujou docela pekne..,ale nesmi to prehanet :D .., ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak :) Ale bude se cela firma stehovat a tam uz pry nebudu s ni ale budu mit svuj kancl.. no kancl... preze me se bude chodit do vsech ostatnich kanclu takze spis takovej sekretariat nebo jak se tomu nadava :D To se tam ukousu nudou :(

Tak koukam,ze ses rychle usadila.-uz budes mit svuj kancl :) to si tam pak nechej udelat nejakou sadrokartonovou zid'ku at ti tam nikdo neleze :)) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...