Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Pěkné...!!! Nárazníky Top Sport, stavák a kola Rial Le Mans 18 nebo 19" a je to mrda jak šlak... :palec2:

A neni ani za spatnou cenu myslim..Kamos ted neco resi..Vis ten,jak jsem rikal,ze ma tu 306 S16.. Tak kouka po necem,co je kousek vetsi,ale hlavne to musi jet a chce neco rozumne staryho s rozumnyma kilakama.. ;) Jj s kolama,stavakem a naraznikama bych to taky tak videl...Ale on na to moc neni..I kdyz to ma taky rad,tak si radsi koupi GSXR 1000 :) A tohle bude nenapadny auto na jezdeni doprace 90km denne.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neni ani za spatnou cenu myslim..Kamos ted neco resi..Vis ten,jak jsem rikal,ze ma tu 306 S16.. Tak kouka po necem,co je kousek vetsi,ale hlavne to musi jet a chce neco rozumne staryho s rozumnyma kilakama.. ;) Jj s kolama,stavakem a naraznikama bych to taky tak videl...Ale on na to moc neni..I kdyz to ma taky rad,tak si radsi koupi GSXR 1000 :) A tohle bude nenapadny auto na jezdeni doprace 90km denne.. ;)

Jj, jasně. No myslím, že i na běžný ježdění do práce je to v pohodě. Až budu v práci a budou podmínky, tak Ti vyfotím Leona, kterým jezdí kolega do práce. A je to hustec mazec masaker...!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,ale taky ma peknou predstavu o malem vozitku ;) ...

Jo jo to ma... :D a nejradsi by cervenou.. :) Tak treba casem,az zas bude naka kacka navic.. ;) No uvidime..I kdyz Leonek by se mi pro ni libil..Jak Me se libi,jak vzdycky rika,jak se ji s RS pekne jezdi.. :) Ale jak moc ho zdime,to mi nerika.. lol

Jo jo Spidulo,vyblejskni lenina,az bude moznost.. ;)

A ty kola..No pecka to je,to je fakt..Jako ze Sary vybira kolesa? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo to ma... :D a nejradsi by cervenou.. :) Tak treba casem,az zas bude naka kacka navic.. ;) No uvidime..I kdyz Leonek by se mi pro ni libil..Jak Me se libi,jak vzdycky rika,jak se ji s RS pekne jezdi.. :) Ale jak moc ho zdime,to mi nerika.. lol

pro zenskou ,pekna zluta !Mojá' ma v rodine same hondare ,tak z toho snad neco kapne :D, ;) ....Vsak spotrebicku poznas ,kdyz od nekud prijede no ne ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro zenskou ,pekna zluta !Mojá' ma v rodine same hondare ,tak z toho snad neco kapne :D, ;) ....Vsak spotrebicku poznas ,kdyz od nekud prijede no ne ? :)

Hele,ja ji taky rikam,ze cervena neeee,ze jedine zluta,nebo nic.. :D Ale treba ORSII ve zluty....Tak to je strop pro nas oba.. :)

@Spidi:Tak Sary rekni,ze ji doporucuju Replika RS4 v 20-21 inches.. ;) Prej nemoralni.. :smich:

Stake ne prekvapuje kocka.. ;) Jo a taky ji rekni,ze 3,0TDI je nemoralni... lol lol

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, možná budu Badymu volat :)

stačí řéct ;)

akorát jak ti to dopravit, nejpozdější termín vidím jako besídka, do jihlavy by se to dalo stáhnout po kamarádovi, když bude v dodávce někdy místo, nebo zase 4 disky hodím na kamion a jsou až v praze, ale to mám strach jestli nebudou v krabicích že by se asi podřely, řidič jezdí jako prase, hlavně po jižní spojce :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí řéct ;)

akorát jak ti to dopravit, nejpozdější termín vidím jako besídka, do jihlavy by se to dalo stáhnout po kamarádovi, když bude v dodávce někdy místo, nebo zase 4 disky hodím na kamion a jsou až v praze, ale to mám strach jestli nebudou v krabicích že by se asi podřely, řidič jezdí jako prase, hlavně po jižní spojce :D :D :D :D

a nebo pak by jsis musel udělat výlet do Hořic, mám tam někdy cestu, ale kdy ještě nefím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...