Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

No a ještě k těm barvám, O1 v modré Race Blue už jsem viděl spoustu, ale co taková O1 ve žluté Sprint z O2 RS ?

Covece,to by asi nebylo zly..Ale nevim uplne..Me se libi v ty Lemon,tak jak je..Videl jsem posledni FRS ve Sprint zlute a nejak me to nevzalo..Nevim proc...Asi tim zvykem na lemona.. ;)

Jdu ted vyndat baterku z jednoho jak ty rikas pocongu,za chvili sem z5.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tím mě taky štvou... :feve:

NO to teda..Pac to by byl strop vsech stropů.. :D Tuhle sem videl v tyhle oranzovy A4 2,0T s carbonovejma doplnkama,difusor,odtrhova hrana,zrkadla..RS4 narazniky..No namrd nejvetsi..A ridil typek veku lehce pred 60tkou... :feve:

Ale kara... :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ma rad pekny auta..Ale 18" uz sem mu na to nevnutil.. :( A to me stve..Ale hlavne chce,aby to jelo..Mi rikal "ty vole,dyt ja nemuzu jit uz pod 200koni".. :)

:) s tema kolama je to vzdycky cliché :D ,, tata tedko sedla 4x4 6kvalt a docela to jede .,, musim si to od nej nekdy pujcit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě by se nevíc líbila RS4 ve červené nebo žluté v kabriu... ;)

No hele,s fotkou neva,snad nekde neco vystracham.. ;)

Hele cece,ja nevim,jak to cabrio..Ja sem nad tim tak uvazoval a premyslel,jestli bych kdy cabrio uzivil...A nevim,asi bych ho nechtel..Je to takova proste masirka..Ale kdyz je vedro,jako kokot a mas sundanou strechu,tak je ti i klima k hovnu.. lol

Cervenou RS4 Cabrio ma u nas jeden chudak..nevim,jestli sem o nem mluvil.:Ten co ma to bily Gallardo SV, 350Z, Masseratti spider atd.. ;)

@Jero: Taky se mej... :)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kraaaaavo,to jeparadicka..ja si snad taky nekde koupim nakej modylek a pohraju si...Cestou ze silvestra jsem si koupil RS 4 cervenou 1/24. :) Abych si napravil opici.. :D

Já mám teď v merku rozkuchat právě Audi A4 Cabro 1/24 od Welly... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada to paradne.. ;) Akorat tebn predni naraznik mi tam moc nesedi..Ale je mi jasny,ze je to jen priblizne.. ;)

Misul,to jsi jeste nevylezl jo?A je uz lip? :D

No ten nárazník bych trošičku uděla jinak, ale právě proto si chci udělat takovej hadcorek i s tím rozšířením kolem zadní nápravy, protže je jasný, že kdybych dělal skutečnou A4 v kabru, tak to je ponížím a nahodím salámy a fertig. Takhle na modelu se můžu vyřádit a udělat bodykit, kterej by v reálu stál možná i šestimístnou sumičku... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...