Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

No ten nárazník bych trošičku uděla jinak, ale právě proto si chci udělat takovej hadcorek i s tím rozšířením kolem zadní nápravy, protže je jasný, že kdybych dělal skutečnou A4 v kabru, tak to je ponížím a nahodím salámy a fertig. Takhle na modelu se můžu vyřádit a udělat bodykit, kterej by v reálu stál možná i šestimístnou sumičku... ;)

Stejne je to parada,jak si dokazeme vyhrat..Ja prave doobjednal jeden styling part.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cerna,to je kotel..Kde ty kola vsichni berou..?Ja nikdy nenasel auto s idealnima kolama,ktery bych pouzil. :(

Jj, tak černá je TOP !!!

Njn, o pěkný kolesa j vždycky boj... ;)

Jinak teď su docela nasranej, protože jsem viděl, co dnes kluci z dílni přivezli z D. Oktávka 2003 - stříbrná, sedan, 1.9 TDi 96 kW sixspeed, 123.000 km, po prvním majiteli a bez jedinýho škrábanečku, interiér, jak kdyby v něm nikdy nikdo neseděl a na motoru se dá servírovat káva se šlehačkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tak černá je TOP !!!

Njn, o pěkný kolesa j vždycky boj... ;)

Jinak teď su docela nasranej, protože jsem viděl, co dnes kluci z dílni přivezli z D. Oktávka 2003 - stříbrná, sedan, 1.9 TDi 96 kW sixspeed, 123.000 km, po prvním majiteli a bez jedinýho škrábanečku, interiér, jak kdyby v něm nikdy nikdo neseděl a na motoru se dá servírovat káva se šlehačkou.

pěkný

to já dneska slintal nad SUPem 2005 plná, ale opravdu plná nálož s 2,8 V6 lehký tukanec za 329t,- :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tak černá je TOP !!!

Njn, o pěkný kolesa j vždycky boj... ;)

Jinak teď su docela nasranej, protože jsem viděl, co dnes kluci z dílni přivezli z D. Oktávka 2003 - stříbrná, sedan, 1.9 TDi 96 kW sixspeed, 123.000 km, po prvním majiteli a bez jedinýho škrábanečku, interiér, jak kdyby v něm nikdy nikdo neseděl a na motoru se dá servírovat káva se šlehačkou.

Jj to je pecicka.. ;)

O kola, to je boj,to je fakt..

No,hele zni to dobre..Co za tu stribrnou princeznu dali?To vis?

Auto Technik Unger,nebo jak to je.. :D Vypada to tam celkem v pohode,myslim,ze dobrej byznys...Ale hlaven ty ceny nemaji zly..Jednou sem tam videl Aerotwiny do Bosche za nakych 650 tusim..To je krasa.. ;)

Jinak cao Bade..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...