Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Auto Technik Unger,nebo jak to je.. :D Vypada to tam celkem v pohode,myslim,ze dobrej byznys...Ale hlaven ty ceny nemaji zly..Jednou sem tam videl Aerotwiny do Bosche za nakych 650 tusim..To je krasa.. ;)

Jinak cao Bade..

jako maj to dobře nastaveno, třeba výměna brzdovky včetně práce a materálu 320,- takže taky nebudu řešit nikde jinde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vim ze z CH se muzou tahat auta do 7 let

tak v tomto připadě to bude za 10minut 12h :)

no já nevím, pokud je to k nám dovoz přijedeš, s bazarníkem sepíšeš smlouvu, vyrídíš papíry, on s tebou zajede na úřad kde ti pomůže vystavit převozky stojí to kolem 120-160éček podle doby trvání, potřebuješ hlavně červené značky, žluté jsou jen po vnitrozemí....a jedeš dom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v tomto připadě to bude za 10minut 12h :)

no já nevím, pokud je to k nám dovoz přijedeš, s bazarníkem sepíšeš smlouvu, vyrídíš papíry, on s tebou zajede na úřad kde ti pomůže vystavit převozky stojí to kolem 120-160éček podle doby trvání, potřebuješ hlavně červené značky, žluté jsou jen po vnitrozemí....a jedeš dom

potrebuju to tady pro znamyho,dal mi za ukol sehnat auto 2000 a vejs,mel prave toho mergla a chtel by ho znovu,ale zkousl by i audinu.Jezdi prevazne kratky trate v horsky oblasti,takze 4+4 je podminka.Co je lepsi Mergl nebo Audi?Benzin nebo Diesel?Ja mu radil benzin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...