Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

dnes jsem dělal

jeden parkovák, nasadil jsem ručičky z rooma, a vyměnil boční blinkry

studnokop roste - je to takové moje malé dítě :D

rikas i pri nedeli hafo prace ... No To je teda hustej mashinoy :D , koukam v levo dole nejaky odlozeny koleso ;) copaq to mas v te garazi za rozběr ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to je ta nuda ? :D

ještě dneska budu skládat kámošovu A4

:D to je takovy ten ukon kdy bys do neceho chtel pichnout ,ale nejak neni do ceho :D;) ....

Ty si takovy audinař :) ,kolik by stal +- komplet predek na A6 2001 ? myslim z ciste karosarske stranky.., blatniky kapota,svetla maska naraznik.,,

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D to je takovy ten ukon kdy bys do neceho chtel pichnout ,ale nejak neni do ceho :D;) ....

Ty si takovy audinař :) ,kolik by stal komplet predek na A6 2001 ? myslim z ciste karosarske stranky.., blatniky kapota,svetla maska naraznik.,,

světla 2ks 3000 obyč 8000 xeny

chladiče po 2,5t

stěna s vrtulema 6

propoj trubka na coolery 1500

maska 1000

kapota 5 t

blatníky 2t

držáky světel po 400

nárazník 2500

ostřikovače 2000

mřížka náraz. 1500

výztuha nár. 1000

nádobka ostřiků 1500

vrtule na hydrospojku 1000

kryt rozvodů 800

toto většinou odejde při přední raně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

světla 2ks 3000 obyč 8000 xeny

......

toto většinou odejde při přední raně

ouu,,no za to bych si dokazal nejakeho toho golfana poridit :D .., Kolega nekde nasel rozstrelenou A6 ,rikal ,ze za slusny peniz ,ted uz presne nevim jaka byla..., tak se me prave ptal na kolik by ho vysla oprava jesti se to oplati...,

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ouu,,no za to bych si dokazal nejakeho toho golfana poridit :D .., Kolega nekde nasel rozstrelenou A6 ,rikal ,ze za slusny peniz ,ted uz presne nevim jaka byla..., tak se me prave ptal na kolik by ho vysla oprava jesti se to oplati...,

někdy seženeš za dobrý druhý auto s dobrym předkem

a nebo musíš mít dobrýho dodavatele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdy seženeš za dobrý druhý auto s dobrym předkem

a nebo musíš mít dobrýho dodavatele

Jasne no,...uvidime jeste to s nim musim poresit , on je to takovy ten typ co se rozhoduje unahlene.., dneska se mu libi to zitra to zase muze byt neco jineho ....

Jsem mu nabizel octavku ,ale rikal ,ze octu ma kazdy druhy dneska ,ze potrebuje neco za cim se lidi otoci ..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne no,...uvidime jeste to s nim musim poresit , on je to takovy ten typ co se rozhoduje unahlene.., dneska se mu libi to zitra to zase muze byt neco jineho ....

Jsem mu nabizel octavku ,ale rikal ,ze octu ma kazdy druhy dneska ,ze potrebuje neco za cim se lidi otoci ..,

tak A6 není nic extra 1998 -2005 furt stejný auto - i když 4 kroužky furt dělají dojem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...