Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Jj vsech smelinaru futral AAA..I kdyz tady v praze-prodavam kolegovo mondeo- mi tam ze vsech bazaru,co sem obvolal nabidli nejvic..Resp. se me ptali,proc chci tak malo.. lol lol Tak to me celkem zaujalo.. :D

JJ kolega prodal do AAA mondeo 1,9 TDCI a mělo závadu na čerpadle v áčkách po tom skočily div mu neutrhly ruce on je na závadu upozornil a ještě připoměl že auto bylo bourané no a za týden co nevidím jeho mondeo stojí v bazaru perfektní stav nebouráno a stočeno o 50 000km :palec2: je pravda že to mondeo bylo krasavec ale i tak jsou to šmejdi :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ kolega prodal do AAA mondeo 1,9 TDCI a mělo závadu na čerpadle v áčkách po tom skočily div mu neutrhly ruce on je na závadu upozornil a ještě připoměl že auto bylo bourané no a za týden co nevidím jeho mondeo stojí v bazaru perfektní stav nebouráno a stočeno o 50 000km :palec2: je pravda že to mondeo bylo krasavec ale i tak jsou to šmejdi :aggressive:

He.. :) ale to se o nich tak nejak obecne vi..Jsou to zmrdi,ale kdyz se clovek potrebuje neceho zbavit..Diky jim.. :D

Tohle je 2000, 1,8TD,mrtvice,nejeto 158TKM,otluceny...Kolega v nem zahucel na opravach,jak krava..Ale je nalozeny a intros vonavka..Rikam,ze mi staci 80,prej proc tak malo.. ;) Rikam,ze ma mackly dvere a nic moc predni naraznik..A oni se stejne divili..

Typek z EXTRA AUTO mi rekl,ze mi da 65000.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší motor co znám lollollollollollol

Ehm ehm :D

Údaje o vozidle

Rok výroby 2003

Palivo diesel

Najeto 153 000 km

Objem a Výkon 1 896 ccm 66 kW

Karoserie Kombi 5-dv. 5-sed.

Barva černá

STK/Emise - neuvedeno -

Výbava vozidla

ABS, AirBag 2x, Převodovka manuální, Imobilizér, Centrální zam. dálkově, Klimatizace digitální, Servo, Dělená zadní sedadla, El. Okna, El. Zrcátka, Nastavitelný volant, Otáčkoměr, Palubní počítač, Protiskluzový systém ASR, Tónovaná skla, Venkovní teploměr, Vyhřívaná zrcátka, Zadní stěrač, Výškově nastav. sedadla

Stav vozidla

první majitel, servisní knížka, koupeno v A, nehavarovaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He.. :) ale to se o nich tak nejak obecne vi..Jsou to zmrdi,ale kdyz se clovek potrebuje neceho zbavit..Diky jim.. :D

Tohle je 2000, 1,8TD,mrtvice,nejeto 158TKM,otluceny...Kolega v nem zahucel na opravach,jak krava..Ale je nalozeny a intros vonavka..Rikam,ze mi staci 80,prej proc tak malo.. ;) Rikam,ze ma mackly dvere a nic moc predni naraznik..A oni se stejne divili..

Typek z EXTRA AUTO mi rekl,ze mi da 65000.. :)

JJ když se chceš zbavit rychle auta dej ho do AAA auto lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ když se chceš zbavit rychle auta dej ho do AAA auto lollol

Jj.. :D Jako ted uz je v cajku,jak v nem zahucel asi za 70..Novy Trbo,tlumice atd.. ;)

Ale nemame cas se tim moc zabyvat..Navic me z toho neco kapne.. ;) A nechci se tim moc zaobirat.. :palec2: Jeste me uhaneji z auto-diskont.cz uz mi dnes buchetka 2x volala.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...