Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

To teda nevim se dám podat ;)

To je kabeláž pro vysokotlaký vstřikovače PD - původní z fabriky. U každé PD, kterou rozdělá, tohle letí do pr.... a nahrazuju to novější upravenou s maticema, který se dávají do dvoulitrů... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je kabeláž pro vysokotlaký vstřikovače PD - původní z fabriky. U každé PD, kterou rozdělá, tohle letí do pr.... a nahrazuju to novější upravenou s maticema, který se dávají do dvoulitrů... ;)

No tak to je pěkný jsem o tom už něco zaslech kde udělaly soudruzi chybu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak no :D Jako ta moe.. 109 000 lol

Když u nás je to těžký mám kamaráda kterej vozí auta z rajchu a lidi prostě nekoupěj octu která má nalítáno 180 000km ,ale jak to stočí 120 000 km tak je za chvilku pryč holt některý lidi jsou paka si myslej že TDI rok výr.2001 má nalítáno 120 000km a ještě když je D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je pěkný jsem o tom už něco zaslech kde udělaly soudruzi chybu ?

Soudruzi udělali chybu v tom, že ty kabely mají klasický faston kontakty a ty jsou v těch vstřikovačích zajištěný jen tím zobáčkem vyhnutým z toho těla plechovýho kontaktu. Takže logicky vzato, při těch ohromnech vybracích se ten zobaček po čase zamáčkne o tělo konektoru zpět do kontaktu, takže se kontak stane nezajištěnej a v důsledku vibrací při dalším provozu ten kontakt vypadne ze vstřikovače a vstřikovač se stane nefunkční. Takže posléze následuje demontáž hlavy se všemi souvisejícími operacemi... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když u nás je to těžký mám kamaráda kterej vozí auta z rajchu a lidi prostě nekoupěj octu která má nalítáno 180 000km ,ale jak to stočí 120 000 km tak je za chvilku pryč holt některý lidi jsou paka si myslej že TDI rok výr.2001 má nalítáno 120 000km a ještě když je D

Tim si chtel rict ze sem pako jo? :D Me bylo od zacatku jasny ze nebude mit 109 tis podle toho intose ale motor slapal bez problemu a vypadala celkove docela pekne. Uz sem to tu nekde psala. Ale necekala sem ze bude mit tolik co ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...