Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Když u nás je to těžký mám kamaráda kterej vozí auta z rajchu a lidi prostě nekoupěj octu která má nalítáno 180 000km ,ale jak to stočí 120 000 km tak je za chvilku pryč holt některý lidi jsou paka si myslej že TDI rok výr.2001 má nalítáno 120 000km a ještě když je D

Minulej tejden jsem dělal kombíka TDI 66 kW r.v.98 - ze 450.000 km je aktuálně 150.000 km a hurá do světa... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim si chtel rict ze sem pako jo? :D Me bylo od zacatku jasny ze nebude mit 109 tis podle toho intose ale motor slapal bez problemu a vypadala celkove docela pekne. Uz sem to tu nekde psala. Ale necekala sem ze bude mit tolik co ma.

Já nemluvil o tobě každopádně bych auto které si nemůžu napíchnout ani neprohlédl :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Vaši, jak dopadlo to nezávislý topení v OOOO ?

no v listopadu jsen objednával ve škodovce tu rozprašovací jednotku, po asi měsíci kdy to furt nešlo se díval že to objedná znovu a vyskokla mu cena 6.600,- tak jsem to zrušil a asi před dvěma týdny to došlo za 2400,. - mám to doma a netuším kdy to tam dám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v listopadu jsen objednával ve škodovce tu rozprašovací jednotku, po asi měsíci kdy to furt nešlo se díval že to objedná znovu a vyskokla mu cena 6.600,- tak jsem to zrušil a asi před dvěma týdny to došlo za 2400,. - mám to doma a netuším kdy to tam dám

No tak hlavně, že je to doma... ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...