Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Já né ,ale včera jsem kamarádem objížděl bazary nejdřív chtěl octu ,ale byly to samý šroty a hlavně přetočený tacho takže na konec jsme našli golfa 4 combi ,hagusy,tažný ,klimatronic,4*okno v el. origo 16" hliníky + serviska no a on se mu tak líbil že mu nevadila ani ta motorizace

Jo taaaak..Tak to jo..Ale skoda toho motoru no.Na toho kombala to musi byt fakt slaboch..Ale jestli kamos nedivoci..

Ja puvodne koukal po GIV pro pritulku,nekde z nemec prave a taky s timhle motorem..Nakonec padlo na Fabku.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas ne,,... ale jak te tak posloucham ,,,celkem se ti tam libi,,zadna stiznost ;) az na ty prachy no ..,

Hele,ja to mel na zacatku to samy..Pohoda,az na prachy..Po naky dobre jsem si rekl o zvyseni platu,a to cloveka malicko uklidni,na chvili..A pak se ten kolobeh opakuje,nez das vypoved... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele,ja to mel na zacatku to samy..Pohoda,az na prachy..Po naky dobre jsem si rekl o zvyseni platu,a to cloveka malicko uklidni,na chvili..A pak se ten kolobeh opakuje,nez das vypoved... :D

Takhle bych to taky udelal,nejakou dobu tam pobyl,,...''usadil se '' a jak rikas osefoval vetsi kacky... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cece Martine tak jsem to nevydrzel a ted jsem si dojel jeste koupit bluetooth gps k telefonu aby me makal tomtom :-)

Fakt jo? :D Ja tady taky jeden modul mam..Mi tu vybyl od nakyho telefonu..Je to neco,co dava T-Mobile..Asi naky bahno.. :) to sem zvedavej,jak ti to bude makat..Mi budes muset ukazat.. ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jeronymo: Presne,tak to je..Clovek kdyz jde do prvni prace,tak je pln ocekavani a vetsinou toho nejlepsiho..Jenze pak zjisti,ze to neni uplne dle jeho predstav,tak ma chut to vzdat a jit jinam..Nerikam,ze se nemuze hned povest skok k lepsimu,ale to byva jooo nahoda..Nas trh je podelanej tim,ze chteji vsude praxi,to snad jinde ve svete pomalu neni... :(

@warhead: Hele i mladaj ajťák si muze diktovat..zalezi,co vsechno umis a co po tobe jaka spolecnost chce...Pokud umis presne to co pozadujou a jsi ochoten na sobe dal makat,tak myslim radi zaplati.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...