Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

@Jeronymo: Presne,tak to je..Clovek kdyz jde do prvni prace,tak je pln ocekavani a vetsinou toho nejlepsiho..Jenze pak zjisti,ze to neni uplne dle jeho predstav,tak ma chut to vzdat a jit jinam..Nerikam,ze se nemuze hned povest skok k lepsimu,ale to byva jooo nahoda..Nas trh je podelanej tim,ze chteji vsude praxi,to snad jinde ve svete pomalu neni... :(

Jj,s timhle naprosto souhlasim ,hold sme v ČR ,uvazuju vypadnout nekam do zahranici ,uvidime co nam ten stat jeste nechysta ..., tedko mizim ,, Mej se ! ..

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt jo? :D Ja tady taky jeden modul mam..Mi tu vybyl od nakyho telefonu..Je to neco,co dava T-Mobile..Asi naky bahno.. :) to sem zvedavej,jak ti to bude makat..Mi budes muset ukazat.. ;)

jedu ted do plzne tak to hned prubnu...mam mapy i s radarama a hlidanejma semaforama po praze ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@warhead: Hele i mladaj ajťák si muze diktovat..zalezi,co vsechno umis a co po tobe jaka spolecnost chce...Pokud umis presne to co pozadujou a jsi ochoten na sobe dal makat,tak myslim radi zaplati.. ;)

No bez praxe moc lidi nechce :feve: navic prave ze nemam s nekteryma vetsima resenima zkusenosti a treba programovaci jazyky moc nemam rad tak toho moc nebylo no ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jeronymo: Prave,je to u nas na pytel..taky jsem premyslel o nejakym zahranici...Rakousko by se mi libilo,ale ta nemcina.. :ble

Tak se zatim mej.. ;)

@Baurak: Tak to to mas koukam celkem nalozeny.. :) Snad to bude makat dobre.. ;) Tak dej pak vedet a nekdy udelas prezentaci... :D

@Warhead: Tak jasny no..nekdy to chce se trochu premahat a neco vydrzet a on clovek ty zkusenosti nabere... ;) Ale IT ma v dnesni dobe bdoucnost..Si taky drbu hlavu,ze me PC nazjimaly v mym utlym veku vic.. :)

No nic kuci,ja ted letim na dopravni inšpektorát,tak se tu taky zatim mejte.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...