Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Tak bohužel ne odešel zdroj :aggressive:

To cloveka potesi no.,, Ja me ted octu v servisu na pravidelnou vymenu vseho potrebnyho ,mel jsem docela strach co se tam zas najde ,ale nastesti vsecko ok.,OOno u tech 55tek clovek nikdy nevi..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To cloveka potesi no.,, Ja me ted octu v servisu na pravidelnou vymenu vseho potrebnyho ,mel jsem docela strach co se tam zas najde ,ale nastesti vsecko ok.,OOno u tech 55tek clovek nikdy nevi..,

No tak to máš pravdu takhle teď dopadnul kamarád nejdřív udělal díru do vany pak mu upadly stěrače na a ještě mu prasknul vlnovec na výfuku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se*e se mi uplne neskutecne central. A kdyz jedes a porad ti zajizdi a vyjizdi spunt a nemuzes s tim nic delat tak toe na zblazneni :D Bude se to muset nechat opravit co nejdriv.

Tak CHAT misto Hospody asi nebude :)

Jo tak central mam taky uz skoro rok v prdeli,ale uz jsem si zvykl odemykat a zamykat pres kufrmjedine tak to funguje :)) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to máš pravdu takhle teď dopadnul kamarád nejdřív udělal díru do vany pak mu upadly stěrače na a ještě mu prasknul vlnovec na výfuku

jaj ,,tak to ma kamarad fakticky pech .,, ja mam vzdycky nejcastejsi vady ve vyfukove soustave a nebo s tlumici ..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...