Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

caumén ! ...

Koukal jsem na fotos z vaseho sraziku .., parada :) jak jinak bylo ?

Caues..

No skoda,ze nas nebylo vic,ale i pres to,ze chcalo a foukalo se nas seslo 12 aut,coz bylo super..Pojezdili jsme dali obed..pokecali..Pohodicka.. :palec2:

Jinak v sobotu rano mi diky bource shorel zdroj u PC,tak to nic moc..Ale v patek jsem si udelal radost a koupil A4 1:43 a dal ji kolace.. ;)

A jeste mam jedny kola pripraveny doma,tak uvidime,jestli nepujdou na supika.. ;)

post-1427-1204554604_thumb.jpg

post-1427-1204554624_thumb.jpg

post-1427-1204554640_thumb.jpg

post-1427-1204554663_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caues..

No skoda,ze nas nebylo vic,ale i pres to,ze chcalo a foukalo se nas seslo 12 aut,coz bylo super..Pojezdili jsme dali obed..pokecali..Pohodicka.. :palec2:

Jinak v sobotu rano mi diky bource shorel zdroj u PC,tak to nic moc..Ale v patek jsem si udelal radost a koupil A4 1:43 a dal ji kolace.. ;)

A jeste mam jedny kola pripraveny doma,tak uvidime,jestli nepujdou na supika.. ;)

Videl jsem no ,ze jste si pekne zablbli :) ....

J,bourky jsou svině ,mam u kompu tu prepetovou zasuvku kdyby nahodou ,ale pri vetsich bourlivkach raci vytahuju vsecko z elektryky,prisel jsem tak o tv+dvd,Tak kazdopadne at to mas co nejrychlejc v cajku ;)

No ,ale ted k tomu lepsimu :) , musim rict ,ze mi ukapla nejedna slina :D , fakt moc pekny ! ,na kolik te vysla ? ty kolace padnou jak prdel na hrnec,kdybys mi nerekl ,zes je tam dal ,nemel bych tušáka ,ze jsou z neceho jinyho :palec2::)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl jsem no ,ze jste si pekne zablbli :) ....

J,bourky jsou svině ,mam u kompu tu prepetovou zasuvku kdyby nahodou ,ale pri vetsich bourlivkach raci vytahuju vsecko z elektryky,prisel jsem tak o tv+dvd,Tak kazdopadne at to mas co nejrychlejc v cajku ;)

No ,ale ted k tomu lepsimu :) , musim rict ,ze mi ukapla nejedna slina :D , fakt moc pekny ! ,na kolik te vysla ? ty kolace padnou jak prdel na hrnec,kdybys mi nerekl ,zes je tam dal ,nemel bych tušáka ,ze jsou z neceho jinyho :palec2::)

Jo jo zablbli..Parada.. ;)

No prave,me vzbudila az ta bourka a to bylo pozde..Ten prepetak tam mam taky,ale byl vyplej asi omylem..Takze kdyz jsem to pak chtel zapnout,tak se jen zacoudilo.. :( NO kazdopadne zdroj uz je koupenej a o vikendu se prehodi.. ;)

Jj,taky se mi ódinka libi.. :) Sice je to malej modylek,ale peknej relativne..teda az od ty doby,co ma poradny kola.. ;) Audinka stala 109,- KC,je to model Maisto a auto s koleckama bylo za 89,- Kc a to Bburago Street Tuner,nebo jak se ta serie jmenuje..Takze luxus cena.. :palec2:

V tydnu pojedu mozna pro toho Nissana 200SX 1/24 kvuli kolum na RS4.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,taky se mi ódinka libi.. :) Sice je to malej modylek,ale peknej relativne..teda az od ty doby,co ma poradny kola.. ;) Audinka stala 109,- KC,je to model Maisto a auto s koleckama bylo za 89,- Kc a to Bburago Street Tuner,nebo jak se ta serie jmenuje..Takze luxus cena.. :palec2:

V tydnu pojedu mozna pro toho Nissana 200SX 1/24 kvuli kolum na RS4.. :D

Tak to je fakt dobra cenovka ! :palec2: , je to sice malinky ,ale jak rikas relativne pekny :) ... To abys pak na toho nissanka jeste prikoupil nejaky ty kolace ,aby chudak nezustal našpalcích :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...