Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Tak Merglik uz je vybranej,v pondeli pro nej jedu a kdyz se bude libit,beru ho.Je to benzin 3,2 litru,rok 97,najeto 55 tis. y plny palbe :palec2:

Panejo,slusnej obsah ..,najeto taky hezky,pokad to neni stoceny .., hlavne aby byl jinak ok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panejo,slusnej obsah ..,najeto taky hezky,pokad to neni stoceny .., hlavne aby byl jinak ok :)

hele tady se stocenejch kilometru nebojim,moc tady tuhle praktiku neznaj.Navic jsou km garantovany a budou i ve smlouve.Serviska samozrejmosti.Jsem zvedavej jak to pojede s timhle motorem.Jeste se delal obsah 4,3 litru.Docela se tesim az ho projedu,je to automat a muzu rict,ze v tom starym jsem si na automat docela zvyknul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele tady se stocenejch kilometru nebojim,moc tady tuhle praktiku neznaj.Navic jsou km garantovany a budou i ve smlouve.Serviska samozrejmosti.Jsem zvedavej jak to pojede s timhle motorem.Jeste se delal obsah 4,3 litru.Docela se tesim az ho projedu,je to automat a muzu rict,ze v tom starym jsem si na automat docela zvyknul

jasne,no vsak uvidis :) No kazdopadne to musi byt pekny svezenicko ,kolik ze to ma kW ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne ,jsem myslel ,ze to ma na nejaky dalnicni useky :)

na dalnici se s tim dostane minimalne,ma to jen na takovy popojizdky.Navic vozi 3 psy....na sedackach bez jakyykoliv deky....no hruza,kdyz jsem videl toho staryho mergla,bylo mi spatne.Jsem ho pred prodejem cistil 6 hod-jen vnitrek

Editováno: , autor: jirka3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na dalnici se s tim dostane minimalne,ma to jen na takovy popojizdky.Navic vozi 3 psi....na sedackach bez jakyykoliv deky....no hruza,kdyz jsem videl toho staryho mergla,bylo mi spatne.Jsem ho pred prodejem cistil 6 hod-jen vnitrek

Joo,neni vonka jako vonka ... nekreri si vozitka nevazi,znam nekolik pripadu a liskal bych je za to .... no,páádíím do pelechu .., mej se !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...