Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Cao pane!

Jen pekne oba dva vydrzte..Hned jak to pujde,pochlubim se.. ;)

Takze Rado jsi koupil neco novyho?A copak to je? ;)

No je to přesně co jsem chtěl-konečně!! Kombajn 01 rok TDI 81KW černá černý interier digiklima ASR park čidla tempomat a hlavně myslím že pěknej stav :palec2: je to čerstvej dovoz. Lehké úpravy jsou na cectě! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to přesně co jsem chtěl-konečně!! Kombajn 01 rok TDI 81KW černá černý interier digiklima ASR park čidla tempomat a hlavně myslím že pěknej stav :palec2: je to čerstvej dovoz. Lehké úpravy jsou na cectě! ;)

Ty jo,tak to se zda jako pekna vonavka.. :palec2: Jsem na ni zvedavej!!Kola das ze stribrnaka,ne? ;)

Tak at slouzi co nejdyl a bez nehod! ;)

Chipik bude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to přesně co jsem chtěl-konečně!! Kombajn 01 rok TDI 81KW černá černý interier digiklima ASR park čidla tempomat a hlavně myslím že pěknej stav :palec2: je to čerstvej dovoz. Lehké úpravy jsou na cectě! ;)

Zdarec chlapi ;)

Gratuluju k nový oktě,zní to moc dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo,tak to se zda jako pekna vonavka.. :palec2: Jsem na ni zvedavej!!Kola das ze stribrnaka,ne? ;)

Tak at slouzi co nejdyl a bez nehod! ;)

Chipik bude?

[/quote

Díky!

Jasný kola ze stříbrňáka už jsóu přichystaný!

Jinak nebudou žádný extrémy chtěl bych aby vypadala zhruba tak jak ta Amogha když si ji koupil jenom RS předek (Bady slíbil že sežene) a folie.

Jinak čípek bude ale asi až po servise rozvodů :palec2: Myslel jsem že to bez něj chviku vydžím ale je to silnější něž já :(

O víkendu mě ještě čeká olej. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo,tak to se zda jako pekna vonavka.. :palec2: Jsem na ni zvedavej!!Kola das ze stribrnaka,ne? ;)

Tak at slouzi co nejdyl a bez nehod! ;)

Chipik bude?

Díky!

Jasný kola ze stříbrňáka už jsóu přichystaný!

Jinak nebudou žádný extrémy chtěl bych aby vypadala zhruba tak jak ta Amogha když si ji koupil jenom RS předek (Bady slíbil že sežene) a folie.

Jinak čípek bude ale asi až po servise rozvodů :palec2: Myslel jsem že to bez něj chviku vydžím ale je to silnější něž já :(

O víkendu mě ještě čeká olej. ;)

Jj,tak to je super.. ;) A budes ji davat malicko k zemi teda..Myslim,ze RS predek se sezene ein zwei.. ;) Jeste bych na ty cerny asi zalakoval listy,pak je to super..

Kolik ma nabehano?

Tak to je pochopitelny..Nikdo nechce slabsi auto,nez mel.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky!

Jasný kola ze stříbrňáka už jsóu přichystaný!

Jinak nebudou žádný extrémy chtěl bych aby vypadala zhruba tak jak ta Amogha když si ji koupil jenom RS předek (Bady slíbil že sežene) a folie.

Jinak čípek bude ale asi až po servise rozvodů :palec2: Myslel jsem že to bez něj chviku vydžím ale je to silnější něž já :(

O víkendu mě ještě čeká olej. ;)

Jj,tak to je super.. ;) A budes ji davat malicko k zemi teda..Myslim,ze RS predek se sezene ein zwei.. ;) Jeste bych na ty cerny asi zalakoval listy,pak je to super..

Kolik ma nabehano?

Tak to je pochopitelny..Nikdo nechce slabsi auto,nez mel.. ;)

K zemi bych to chtěl ale nelze. Jednak na Vysočině to není nic moc a hlavně auto si na sebe musí vydělat a asi by se to moc neslučovala se zátěží co vozím dost často v kufru :(

No na tacho je 80 tisíc ale v tom teda rozhodně nežiju...! :wacko:

Ale jak jsme si psali řeším stav auta a ten je myslím OK a ne tachec. zkusím to napíchnout kolik to má reál..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy a kam ho posles k doktorovi? Ja bych se chtel nekdy dohrabat na zkousku k Cimbu, at vim jakej je to rozdil... :)

Kdy nevim,ale kam to prmyslim..Libi se mi parametry Cimbu..jako druhy a asi i posledni v CR by pripadal v uvahu sportmotor,ale nevim,jak moc mu verit..

S Cimbu mam jen dobre zkusenosti z Fabky,co jsem mel..

Ja myslim,ze to u tveho TDI bude rozdil,jak krava!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K zemi bych to chtěl ale nelze. Jednak na Vysočině to není nic moc a hlavně auto si na sebe musí vydělat a asi by se to moc neslučovala se zátěží co vozím dost často v kufru :(

No na tacho je 80 tisíc ale v tom teda rozhodně nežiju...! :wacko:

Ale jak jsme si psali řeším stav auta a ten je myslím OK a ne tachec. zkusím to napíchnout kolik to má reál..

Jasny no...To jsi vlastne psal..Kvuli tomu jsi chtel i kombala vid?

No,tak tezko rict,kolik ma skutecne..Jsem zvedavej,jestli to napichnes,co z toho vyleze.Treba budes mile prekvapen.. ;) Jinak je jasny,ze stav je prednejsi,nez cisla na tacho... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy nevim,ale kam to prmyslim..Libi se mi parametry Cimbu..jako druhy a asi i posledni v CR by pripadal v uvahu sportmotor,ale nevim,jak moc mu verit..

S Cimbu mam jen dobre zkusenosti z Fabky,co jsem mel..

Ja myslim,ze to u tveho TDI bude rozdil,jak krava!! ;)

Ja bych sel k Cimbu. :) Na tenhle motor je myslim vic nez dost overenej. ;) Ale to sam vis od kluku...

No to prave nevim...proto bych to chtel zkusit. Hlavne co to udela s tim DPF. Skoda ze uz to nikdo nema, aby mohl poreferovat...Bylo by to takovy slapnuti do tmy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych sel k Cimbu. :) Na tenhle motor je myslim vic nez dost overenej. ;) Ale to sam vis od kluku...

No to prave nevim...proto bych to chtel zkusit. Hlavne co to udela s tim DPF. Skoda ze uz to nikdo nema, aby mohl poreferovat...Bylo by to takovy slapnuti do tmy...

To jo no..A mel to i kamos v ORS I a najel s tim pres 100tkm a v pohode.. ;)

Ja myslim,ze to musi byt znat..To je fakt,skoda,ze to nikdo nema,aby jsi mel s cim porovnat..nebo se s nim domluvit,jestli je schopen to udelat na zkousku,nebo neco v tom smyslu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...