Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

No prijdou mi jako konove ale konflikt sem s nima jeste nemel ;) a z prahy sem tam videl snad .. nikoho :p

Nikoho? Od Prahy je hodne lidi akorat ze uz tam tedka nechodim takze znam akorat ty stary lidi co tam chodili pred x rokama ty novy tam neznam. No Mitsu byl v pohode ale od te doby co se dal dohromady s bacilem tak toe katastrofa. Jeste ze sem se odstehovala do Brna.. aspon ty xichty neuvidim lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikoho? Od Prahy je hodne lidi akorat ze uz tam tedka nechodim takze znam akorat ty stary lidi co tam chodili pred x rokama ty novy tam neznam. No Mitsu byl v pohode ale od te doby co se dal dohromady s bacilem tak toe katastrofa. Jeste ze sem se odstehovala do Brna.. aspon ty xichty neuvidim lol

No to ze se ted rosekal sem si udelal cast obrazku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ze se ted rosekal sem si udelal cast obrazku lol

Mitsu ze? Prosim te... ten uz rozmlatil min 3 auta.. Pokazde houpl do skarpy... a vzdycky to nafoti a soupne to do profilu.. se mu koukni do fotek... 100% to tam bude mit... jednou srnky jednou ze to v zatacce neubrzdil... on neni normalni.. hlavne ze si tedka podle vzoru bacila koupil CRXu... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čao Bazzi, su nějakej přetaženej, navíc včera jsem byl dopoledne v lakovně a stříkal jsem klasikou - akrylátem a trochu jsem se nadejchal - nic moc :help:

Tak to znám já už byl kdysi tak z fetlej z akrylátů že mi to smrad normálně chyběl lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...