Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Mitsu ze? Prosim te... ten uz rozmlatil min 3 auta.. Pokazde houpl do skarpy... a vzdycky to nafoti a soupne to do profilu.. se mu koukni do fotek... 100% to tam bude mit... jednou srnky jednou ze to v zatacce neubrzdil... on neni normalni.. hlavne ze si tedka podle vzoru bacila koupil CRXu... lol

Jinak s prazakama to asi taky bylo jak ktery ;) matne si pamatuju ze sem tam kdysi vlezl a domlouval trosku zavody a hned sem byl namachrovanej blbecek atd. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak s prazakama to asi taky bylo jak ktery ;) matne si pamatuju ze sem tam kdysi vlezl a domlouval trosku zavody a hned sem byl namachrovanej blbecek atd. :p

Klasika no lol Jakmile ma nekdo lepsi auto a chtel by dat sprintiky nebo neco tak ho poslou nekam... to si zvykni :smich: Kdysi tam ale prisel 16ti letej kluk a rikal ze ma Lambo a chtel by zavodit... bylo nam jasny ze ho nema ale trval na tom.. tak sme to s nim domluvili ze se sejdem u obchodaku cekali sme na neho a necekane nikdo neprijel lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika no lol Jakmile ma nekdo lepsi auto a chtel by dat sprintiky nebo neco tak ho poslou nekam... to si zvykni :smich: Kdysi tam ale prisel 16ti letej kluk a rikal ze ma Lambo a chtel by zavodit... bylo nam jasny ze ho nema ale trval na tom.. tak sme to s nim domluvili ze se sejdem u obchodaku cekali sme na neho a necekane nikdo neprijel lol

no ja taky nemam raketu na mars zrovna lol ja bych si to dal i s ferrari a vubec by me nevadilo ze bych prohral ale nekdo to proste neunese lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám jít zítra jenže v pátek zase nějaký povinosti a mě stačí málo a je to :feve:

Tak to je naprosto stejnej případ jako u mě, zítra je u nás party, ale v pátek je papa, takže nefim, leda zasednou do lavice už v šest večer a modlit se, aby ráno o půl šesté nechmatali modří zbytkáč... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja taky nemam raketu na mars zrovna lol ja bych si to dal i s ferrari a vubec by me nevadilo ze bych prohral ale nekdo to proste neunese lol

Tak to jsme dva takhle jsem závodil z bráchou na letišti no a nic moc jenže co já zmůžu proti 220 koním :feve: ale zážitek to byl skvělej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čao Bazzi, su nějakej přetaženej, navíc včera jsem byl dopoledne v lakovně a stříkal jsem klasikou - akrylátem a trochu jsem se nadejchal - nic moc :help:

jooo taky jsem kdysi takhle fetoval v práci :) toto vonělo v peci po nástřiku koleček ;)

Brý den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...