Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Tak aspon,ze vpadek jdes makat,pac takhel se flakat,to by neslo... :D

Jj vstavani je des bes!

TO vis,ze to neni tajny..Jedeme do Francie,do mensiho strediska..Ale ten nazev mi ne a ne udrzet v hlave..

joo flakani uz mi taky skonci :D ..

neni to nahodou Valfrejus ? :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je taky dobre... :D

Ne ne to neni..Ja si snad vzpomenu.. :D

Zdravicko rolbare a vitto..Tobe taky vse nej..

Slysel jsem ,ze jsou tam lepsi podminky v nekerych tech strediskach nez tady u nas co se tyce platby za ubytko ...

jinak Taky zdravim Vitto ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slysel jsem ,ze jsou tam lepsi podminky v nekerych tech strediskach nez tady u nas co se tyce platby za ubytko ...

jinak Taky zdravim Vitto ...

No to je asi fakt..Nas to vychazi tak nejak kolem 500€ na tejden s polopenzi bez dopravy.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem tu zase jen na skok, jsem nějak rozlítanej :D

jak se daří pánové?

Ta rozlitanost je jeste po tom vanocne silvestrovskym shonu :) .... jinak nic moc posledni dny volna :(

No a co ty? u nas docela fest sneha ,mas asi co delat ze ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem tu zase jen na skok, jsem nějak rozlítanej :D

jak se daří pánové?

MAs toho hodne?Ty jo,taky bych jel makat na hory a to okamzite..Ze zdravim ty vase sousedy Chlumsky.. :D

Hele dari se tak nejak,ale ted momentalne me to sere,pac sem v praci.. :D

Ale na silvestra sme meli dobry Cuba Libre.. :D dvakrat.. :wacko:

post-1427-1199273951_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAs toho hodne?Ty jo,taky bych jel makat na hory a to okamzite..Ze zdravim ty vase sousedy Chlumsky.. :D

Hele dari se tak nejak,ale ted momentalne me to sere,pac sem v praci.. :D

Ale na silvestra sme meli dobry Cuba Libre.. :D dvakrat.. :wacko:

Nevim jestli vidim dobre,,, ale jakoby tam na tom bylo logo Represent ... :) ,jinak moc pekny piticko :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli vidim dobre,,, ale jakoby tam na tom bylo logo Represent ... :) ,jinak moc pekny piticko :p

JJ vidis naprotsto dobre..Je tam na tom vic samolepek... :D Jj piticko pekny,ale druhej den sem byl takovej "zalepenej" od ty Coly.. :feve:

Padly 2 flasky Havany.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta rozlitanost je jeste po tom vanocne silvestrovskym shonu :) .... jinak nic moc posledni dny volna :(

No a co ty? u nas docela fest sneha ,mas asi co delat ze ? ;)

ale to víš, skútr nebo rolba (teď to nejde kvůli ledu) tak se musím ve volnejch chvílích otáčet, aby byly peníze na auto :D

Dneska je to takový roztrhaný, jindy svozim hosty od nás, pak chvilku pauza a zase to navážim na horu, bohužel v tomhle turnusu to odjíždí postupně po dnech, tak je to takový čekání na spásu :D

jinak sněhu nic moc, na sjezdovce je ho plno, ale na cestách nic moc :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ vidis naprotsto dobre..Je tam na tom vic samolepek... :D Jj piticko pekny,ale druhej den sem byl takovej "zalepenej" od ty Coly.. :feve:

Padly 2 flasky Havany.. :)

:D ... a co hlava taky polepena ;) ? ... po precteni te posledni vety a flashkach me az otrepalo ... :p;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAs toho hodne?Ty jo,taky bych jel makat na hory a to okamzite..Ze zdravim ty vase sousedy Chlumsky.. :D

Hele dari se tak nejak,ale ted momentalne me to sere,pac sem v praci.. :D

Ale na silvestra sme meli dobry Cuba Libre.. :D dvakrat.. :wacko:

to se míchalo v míchačce na beton ne?? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to víš, skútr nebo rolba (teď to nejde kvůli ledu) tak se musím ve volnejch chvílích otáčet, aby byly peníze na auto :D

Dneska je to takový roztrhaný, jindy svozim hosty od nás, pak chvilku pauza a zase to navážim na horu, bohužel v tomhle turnusu to odjíždí postupně po dnech, tak je to takový čekání na spásu :D

jinak sněhu nic moc, na sjezdovce je ho plno, ale na cestách nic moc :(

Tak ,alespon mas co delat :) ... nas to tady zasypalo ani nevim jak ,,z niceho nic zacalo snezit,a rub -je tu toho pozehnane ... akorat, uz bych docela bral to jarni obdobicko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D ... a co hlava taky polepena ;) ? ... po precteni te posledni vety a flashkach me az otrepalo ... :p;)

No malicko jo..Ale dal sem rano cesnecku a bylo lip..No jo,je to tak..Dali sme dva kvetinace a bylo vymalovano.. ;)

rolbar: Neeee,slo to umichat ruco.. :D

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No malicko jo..Ale dal sem rano cesnecku a bylo lip..No jo,je to tak..Dali sme dva kvetinace a bylo vymalovano.. ;)

rolbar: Neeeeslo to umichat ruco.. :D

Podle toho tramu ,nebo tech sklenicek to byl fakt slusnej kýbl :D ,,..ale paradni ,... my jeste k takovym podobnym vytvorum dostavame metrovy ,nekdy i delsi barevny brcka :D ,pak se jde dostat do jake koli sklenice ci pulecky okolo a clovek se napije zadaco :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho tramu ,nebo tech sklenicek to byl fakt slusnej kýbl :D ,,..ale paradni ,... my jeste k takovym podobnym vytvorum dostavame metrovy ,nekdy i delsi barevny brcka :D ,pak se jde dostat do jake koli sklenice ci pulecky okolo a clovek se napije zadaco :p

Jj je to tak 35-40 cm vysoky.. :D Bohuzel u sebe zatim nemam zadny fotos pro srovnani s okolim..Ale budou.. ;) TO je jediny,co sme nesefli,ty dlohy brcka..tak sme si museli pomoc dvema spojenejma obyc.. ;)

Ty dluhy brcka se nekdy hodi,to je fakt.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj je to tak 35-40 cm vysoky.. :D Bohuzel u sebe zatim nemam zadny fotos pro srovnani s okolim..Ale budou.. ;) TO je jediny,co sme nesefli,ty dlohy brcka..tak sme si museli pomoc dvema spojenejma obyc.. ;)

Ty dluhy brcka se nekdy hodi,to je fakt.. ;)

joo kazdopadne nahod pak nejake fotos ...,

Ty dlouhy se pridaj, kdyz mas chut porad a neni uz cim zaplatit :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj nahodim..Napadlo me i zalozit naky tema na fotecky ze silvestra.. ;)

Jj je to vykoumany naradicko.. :D

To s tim tematem je docela dobrej napad ;) ... neni na skodu to zkusit..Urcite by se objevilo spousta zajimavych momentek :) ze sveta alkholu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...