Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Zdarec,co novýho?

porad vsecko pri starem ;) ..., momentalne hledam kapotu na Hondu civic 95 ,kdybys nahodou o necem vedel :) ., ale to jen tak prubezne...

Jinak planuju uvazuju ,premyslim jak se skodahome srazem .,,jet nejet ,vyjde nevyjde :) .,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

porad vsecko pri starem ;) ..., momentalne hledam kapotu na Hondu civic 95 ,kdybys nahodou o necem vedel :) ., ale to jen tak prubezne...

Jinak planuju uvazuju ,premyslim jak se skodahome srazem .,,jet nejet ,vyjde nevyjde :) .,,

No možná bych o něčem věděl no já myslel že jedeš rád bych pokecal na živo lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možná bych o něčem věděl no já myslel že jedeš rád bych pokecal na živo lol

:) je to pro me takovy dilema :) ,ale mam takovy pocit ,ze se tam zjevim ;)

''tchyne lol '' predevcirem nedobrzdila pred svodidlem tak schanime dily kde to jen jde ;) kapotu na aute ma jenze trosku kosmeticky poupravenou .) tak loudim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokaždý může bejt o něco líp.

Ale v sobotu bylo v Turnově móóóc dobře a auto tak nějak pookřelo po těch 650 Km !!!

Jasne no :) to me povidej ...

Pocasi vam vyslo ,ze ? :) no 600 kilasku to uz je pekna zahrivacka ..,a autku jedine prospeje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) je to pro me takovy dilema :) ,ale mam takovy pocit ,ze se tam zjevim ;)

''tchyne lol '' predevcirem nedobrzdila pred svodidlem tak schanime dily kde to jen jde ;) kapotu na aute ma jenze trosku kosmeticky poupravenou .) tak loudim

Jj se poptám uvidíme :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

porad vsecko pri starem ;) ..., momentalne hledam kapotu na Hondu civic 95 ,kdybys nahodou o necem vedel :) ., ale to jen tak prubezne...

Jinak planuju uvazuju ,premyslim jak se skodahome srazem .,,jet nejet ,vyjde nevyjde :) .,,

Já bych jel hned,ale už budu zpátky v CH,tak snad příští rok.Jinak jsem ve Švajcu zjistil,že mám měsíc prošlou STK a emise,tak jsme to byli dneska s korzičem napravit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych jel hned,ale už budu zpátky v CH,tak snad příští rok.Jinak jsem ve Švajcu zjistil,že mám měsíc prošlou STK a emise,tak jsme to byli dneska s korzičem napravit ;)

Tak to je skoda ....

tyo s tema STKáčkama je to tedko nejak rozsireny :D ,kamos o vikendu taky na me ,-zjistil ,ze uz ma proslou technickou pul roku ... a vesele si to pidlal po cestach :)

Co jinak korzič,posloucha ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počasí bylo super, po cestě žádný radary (aspoň jsem o nich nevěděl) tak co dodat !!! Doufám že 18.5.2008 bude na severu Moravy stejně tak !!!

Jedes Mošnov jo ? :) taky doufam,ze se pocasi umoudri.,skoda ,ze to minule tak nevyslo byl by to dokonalej srazek :) ,ale i tak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...