Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Jo ,cetl jsem to no,znam to vim jak je to neprijemny ,ale tak co nevidet budes v cajku :)

Ja tak ruzne prezivam ,neni nejhur ,ale zase nemuzu rict ,zeby bylo nejlip ..takze ziju vlastne uplne normalne ... ;) Na Sh jedes ?

No ale tak da se to prezit.. ;) Jak sem psal,spis me sere to,ze se clovek citi v cajku a nemuze si uzit volnej cas...

:) Takze tak normal.. :) Prace porad to samy?

Jo jo na SH jedu..Ty taky dorazis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale tak da se to prezit.. ;) Jak sem psal,spis me sere to,ze se clovek citi v cajku a nemuze si uzit volnej cas...

:) Takze tak normal.. :) Prace porad to samy?

Jo jo na SH jedu..Ty taky dorazis?

Jasne no ,to je to nejhorsi ...

V praci zatim porad to samy ,ale mam domluveno neco na pristi rok :) tak doufam,ze to vyjde :) zatim zustavam porad u nynejsiho jobu :)

prave jeste uvazuju jestli jet ci ne,ale chtel bych...uvidim jak na tom budu s casem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne no ,to je to nejhorsi ...

V praci zatim porad to samy ,ale mam domluveno neco na pristi rok :) tak doufam,ze to vyjde :) zatim zustavam porad u nynejsiho jobu :)

prave jeste uvazuju jestli jet ci ne,ale chtel bych...uvidim jak na tom budu s casem ;)

To teda.. :wacko:

Tak aspon,ze tak,tak at se soucasna prace dari a to co mas na pristi rok,at vyjde.. ;)

Pojed..Myslim,ze letos bude dobra a velka banda,takze to bude pohodka..Ja byl loni tak na hodku a pul a vubec se mi tam odtamtud nechtelo... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To teda.. :wacko:

Tak aspon,ze tak,tak at se soucasna prace dari a to co mas na pristi rok,at vyjde.. ;)

Pojed..Myslim,ze letos bude dobra a velka banda,takze to bude pohodka..Ja byl loni tak na hodku a pul a vubec se mi tam odtamtud nechtelo... :)

Zatim je to v praci vpohode tak si nestezuju :) ...

No uvidim,poresim s bandou v mosnove :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedko mas urcite spousta casu :) jak pokracujes s modylkama ? ..me to tedko jen tak napadlo ... ;)

Covece cas je,to je pravda..Venku idelani pocasi na lakovani..Ale zase neni tolik nalady.. :) I kdyz..Premyslel jsem uz,ze dam ty Calibre lak a poskladam ji,at uz je po sto letech hotova.. :) Jenze nevim,jakou barvu...Jestli udelat spodek modrej,a strechu stribrnou..?Myslim,ze by to nemuselo byt zly...ale porad nevim.A navic bych se musel pro Ty spreje vydat do kramu.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covece cas je,to je pravda..Venku idelani pocasi na lakovani..Ale zase neni tolik nalady.. :) I kdyz..Premyslel jsem uz,ze dam ty Calibre lak a poskladam ji,at uz je po sto letech hotova.. :) Jenze nevim,jakou barvu...Jestli udelat spodek modrej,a strechu stribrnou..?Myslim,ze by to nemuselo byt zly...ale porad nevim.A navic bych se musel pro Ty spreje vydat do kramu.. :D

jo hecnout se do toho je vzdycky nejhorsi .,, :):D

Ale koukam,ze plany jsou jak vino .) ... co takhle udelat celou oranzovou s cernou kapotou ? :) ...a ta cesta do kramu to je dalsi vec :D

jinak caues Spidi ! :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo hecnout se do toho je vzdycky nejhorsi .,, :):D

Ale koukam,ze plany jsou jak vino .) ... co takhle udelat celou oranzovou s cernou kapotou ? :) ...a ta cesta do kramu to je dalsi vec :D

jinak caues Spidi ! :)

Jj hecnout se,to je ono.. :)

No nejaky plan je..Ta kombinace stribra a modre byla puvodne na toho New Beetla,co jsem tenkrat nedodelal.. :(

No,nebo by taky nebyla zla nejaka skoricova a cerna stracha a kapoty,nebo tak neco..I kdyz ta oranzova neni vubec zlej napad.. :) Promyslim to.. :)

Tak cesta do kramu je jednou z casti toho hecnuti se.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...