Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

zdravim te Marty ! ...

jakpak se vede takhle uprostred soboty ? ...

Zdravicko Jery..No jde to celkem.Venku je pekne,tak se asi pujdu vyvalit na zahradu..Ale jelikoz je soused kokot,a pali nejaky plastovy flasky,ci co,tak se nejdriv vydam oprit se mü o zvonek..Pak mozna dam posledni vrstvu laku na antenu a az to vytvrdne,tak ji rubnu na auti.. ;)

Jak to jde u Tebe?Uz vis,jestli budes na SH?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko Jery..No jde to celkem.Venku je pekne,tak se asi pujdu vyvalit na zahradu..Ale jelikoz je soused kokot,a pali nejaky plastovy flasky,ci co,tak se nejdriv vydam oprit se mü o zvonek..Pak mozna dam posledni vrstvu laku na antenu a az to vytvrdne,tak ji rubnu na auti.. ;)

Jak to jde u Tebe?Uz vis,jestli budes na SH?

Jo taky planuju ,ze zajdu opucovat trosku autí a nechytat nejaky ten bronz lol:) ...Takovy kouzelniky mam nejradsi ,venku krasne a teplo ,ale oni proste musej necim dymit .., jen se mu o ten zvonek opri poradne :D

tento tyden bude v praci asi makacka,ale tak to vyjde :) chtel bych prijet patek-sobota,... kazdopadne to mam vplanu :)

jak antenka ? uz hraje dobre ?

@Maros- ! aha ja myslel ,ze jo :D tak nic ;)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky planuju ,ze zajdu opucovat trosku autí a nechytat nejaky ten bronz lol:) ...Takovy kouzelniky mam nejradsi ,venku krasne a teplo ,ale oni proste musej necim dymit .., jen se mu o ten zvonek opri poradne :D

tento tyden bude v praci asi makacka,ale tak to vyjde :) chtel bych prijet patek-sobota,... kazdopadne to mam vplanu :)

jak antenka ? uz hraje dobre ?

@Maros- ! aha ja myslel ,ze jo :D tak nic ;)

He,tak to asi nejsme jedini dva,kdo se vyvali na slunicko.. :)

Hele,je to kreten.A to jeste to tu mame tak blby,ze se tu toci vitr tak,ze to jde vsechno k nam na zhradu..a on topi uz od rana,idiot.. :feve: Pekne se opru a pak mu vysvetlim,jak se veci maji..Dela to soustavne a muzes mu to rikat furt dokola.. :help:

Tak to koukej pekne zvladnout vsechno,at muzes v patek v klidu vyrazit.. ;) Ja dorazim v sobotu rano.. :)

Antenka jeste nemaka..Prevcirem dostala nekolik vrstev stribra a vcera zase laku..do ted to pekne tvrdlo..Tady jsou fotecky po stribre a lak pujdu za chvilicku blejsknout.. ;)

post-1427-1211022957_thumb.jpg

post-1427-1211022977_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He,tak to asi nejsme jedini dva,kdo se vyvali na slunicko.. :)

Hele,je to kreten.A to jeste to tu mame tak blby,ze se tu toci vitr tak,ze to jde vsechno k nam na zhradu..a on topi uz od rana,idiot.. :feve: Pekne se opru a pak mu vysvetlim,jak se veci maji..Dela to soustavne a muzes mu to rikat furt dokola.. :help:

Tak to koukej pekne zvladnout vsechno,at muzes v patek v klidu vyrazit.. ;) Ja dorazim v sobotu rano.. :)

Antenka jeste nemaka..Prevcirem dostala nekolik vrstev stribra a vcera zase laku..do ted to pekne tvrdlo..Tady jsou fotecky po stribre a lak pujdu za chvilicku blejsknout.. ;)

Ucpi mu komín a bude :D ... znam to moc dobre, clovek vysvetluje ,porad na neco upozornuje ,ale lidi si delaj dal svoje...

Budu makat jako šroubek :) ...

Ploutvicka pekna,ted hlavne ,aby makala jak ma :);) ....

Jinak jak s maskou ? neplanujes mattiga ? ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ucpi mu komín a bude :D ... znam to moc dobre, clovek vysvetluje ,porad na neco upozornuje ,ale lidi si delaj dal svoje...

Budu makat jako šroubek :) ...

Ploutvicka pekna,ted hlavne ,aby makala jak ma :);) ....

Jinak jak s maskou ? neplanujes mattiga ? ..

No,nevim,jaky by v tom byl rozdil,protoze podle toho,jakej to ma tah,tak je ten komin asi uz ted zacpanej,jak krava.. :( Jj s nekterejma to je jak s debilama...

Tak to je dobre.. :palec2:

No,snad bude makat aspon trochu.. :) Tady je jedna fotecka s lakem..Premyslim,ze dam jeste jednu vrstvu,aby to melo "hloubku".. :D

Hele s maskou..No..Tak planovat muzu vid,ale budu zase muset malicko pribrzdit..Ted trochu vykrvacim..Ve stredu budou folie,v pondeli by mely byt powerflexy a pak bych snad mel mit hotovych par veci,na ktere cekam uz asi 3 mesice,tak snad to uz bude..Takze s maskou budu asi chvilicku cekat..Jinak bych se rozhodoval mezi Mattigem a MiloTecem (stejna jako serie,akorat bez znaku)..To porad nevim..

post-1427-1211023997_thumb.jpg

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,snad bude makat aspon trochu.. :) Tady je jedna fotecka s lakem..Premyslim,ze dam jeste jednu vrstvu,aby to melo "hloubku".. :D

Hele s maskou..No..Tak planovat muzu vid,ale budu zase muset malicko pribrzdit..Ted trochu vykrvacim..Ve stredu budou folie,v pondeli by mely byt powerflexy a pak bych snad mel mit hotovych par veci,na ktere cekam uz asi 3 mesice,tak snad to uz bude..Takze s maskou budu asi chvilicku cekat..Jinak bych se rozhodoval mezi Mattigem a MiloTecem (stejna jako serie,akorat bez znaku)..To porad nevim..

Ta aby se ti pres tech nekolik vrstev laku dostal signal :D ..., ;) ,ne,myslim,ze to bude hodne slusivy a funkcni ..,no a kdyz ne funkcni tak budes poslouchat jen Mp3 ;)

takze budou folie ,no to se tesim bude to parada ,... no jinak koukam,ze se auticko spapa nejakou tu vetsi finacni sumicku .) ,ale to je jen dobre ,j presne tu masku jsem myslel ,serie beze znaku...

A co listy do laku ? ...porad si na tom stejne jako ja kdysi ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta aby se ti pres tech nekolik vrstev laku dostal signal :D ..., ;) ,ne,myslim,ze to bude hodne slusivy a funkcni ..,no a kdyz ne funkcni tak budes poslouchat jen Mp3 ;)

takze budou folie ,no to se tesim bude to parada ,... no jinak koukam,ze se auticko spapa nejakou tu vetsi finacni sumicku .) ,ale to je jen dobre ,j presne tu masku jsem myslel ,serie beze znaku...

A co listy do laku ? ...porad si na tom stejne jako ja kdysi ? :D

He.. :) To me nenapadlo..ale tak snad jo.. :D :D Slusivy to snad bude..Funkcni snad taky..Kdyz jezdim po CR,tak radio neposloucham,to opravdu minimalne,takze tam laduju bud CD,nebo USB.. :) A kdy radio posloucham,tak to je v praze a bude jedine Expres,nebo Spin..A ty maji pokryti signalem myslim hodne solidni,hlavne Expres,takze myslim,ze to bude stacit i na tohle.. ;)

Jo jo budou,uz se tesim,ale porad se malicko rozmyslim s tmavosti.. :) No jo,neco to polkne no... :wacko: ale jsem zvedav,jak to pak s tema flexama bude makat..Jak moc to bude znat..

Ono jak MiloTec,tak Mattig vyjdou na stejny penize,takze pak uz zalezi opravdu jen na mem rozhodnuti..

Listy covece..Jsem na tom porad stejne..Do laku bych je dat chtel,jen se rozhoduju mezi stribrnou a cernou perleti,ke ktere jsem momentalne priklonenej vic... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy radio posloucham,tak to je v praze a bude jedine Expres,nebo Spin..A ty maji pokryti signalem myslim hodne solidni,hlavne Expres,takze myslim,ze to bude stacit i na tohle.. ;)

Jo jo budou,uz se tesim,ale porad se malicko rozmyslim s tmavosti.. :) No jo,neco to polkne no... :wacko: ale jsem zvedav,jak to pak s tema flexama bude makat..Jak moc to bude znat..

Ono jak MiloTec,tak Mattig vyjdou na stejny penize,takze pak uz zalezi opravdu jen na mem rozhodnuti..

Listy covece..Jsem na tom porad stejne..Do laku bych je dat chtel,jen se rozhoduju mezi stribrnou a cernou perleti,ke ktere jsem momentalne priklonenej vic... :)

jasne :) no Expres ani Spin mi nic nerika :) tak budu jen prikyvovat :D ...

ty folie si chces dat asi vsecky stejny ,predek zadek ne ?.. :) ... vsak jestli dorazim na ten SH pokecame poradne ;)

Ohledne tech list , na starych octach jsem si jisty ,zebych nechal cerne ,ale u tech novych je to dilema..,tedko jak jsem videl Martasovo'BadyS-ho'' auti tak se mi to zase zacalo nejak libit :D,asi fakt zalezi jak auto celkove vypada.., ale myslim,ze v te cerne perleti by to nemusel byt spatnym,ono hvlavne by se to porad lesklo a to je moc pekny jak to nenabira takove te šedi :):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne :) no Expres ani Spin mi nic nerika :) tak budu jen prikyvovat :D ...

ty folie si chces dat asi vsecky stejny ,predek zadek ne ?.. :) ... vsak jestli dorazim na ten SH pokecame poradne ;)

Ohledne tech list , na starych octach jsem si jisty ,zebych nechal cerne ,ale u tech novych je to dilema..,tedko jak jsem videl Martasovo'BadyS-ho'' auti tak se mi to zase zacalo nejak libit :D,asi fakt zalezi jak auto celkove vypada.., ale myslim,ze v te cerne perleti by to nemusel byt spatnym,ono hvlavne by se to porad lesklo a to je moc pekny jak to nenabira takove te šedi :):palec2:

:) Tak ty to muzes poslouchat pres web,vid.. :) A na Spinu hrajou jen HH,nebo RnB. :D Takze by se ti to zamlouvalo.. :)

Jj folie budou vsude stejny..Nemam rad ty "schody" mezi prednima a zadnima oknama.. ;) Ale nechci zaroven zadny brikety.No uvidime,jak to dopadne.. ;) Jasny,doufam,ze radne pokecame.. :)

A listy...To je proste dilema..Na predface ve stribrny se mi to taky nelibi..A na face jak kdy...Nekdy to vypada paradne a nekdy zas vidim auto a rikam si,jak jsem na to vubec mohl nekdy pomyslet..

Jako myslm,ze cerna perlet by taky nebyla zla..zase by to bylo o kousek "jiny".. :) navic, kdyz napuliruju auto a pak napajcuju listy a k tomu i penu,tak se mi to libi hodne,jak je to proste vsechno krasne leskly a kombinace stribrna/cerna k sobe jdou,kdyz se to blejska... :)

Ok,tak se taky mej a zrovna tak,at se dari..Tady uz chcije..Ale ted zas sviti slunicko,tak to sem z toho jelen.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...