Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Oslavy probehly na horach.. ;) A byly tak akorat bourlive.. ;) Takze pohoda..Pokud by tak probihal celej rok,asi bych se nezlobil..

jj makam jako sroub...ja jsem byl na vikend na horach v nedeli vecer jsem se vratil a na silvestra jsem jel na chalupu:-) a taky pohodicka jazz zadnej masakr ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj makam jako sroub...ja jsem byl na vikend na horach v nedeli vecer jsem se vratil a na silvestra jsem jel na chalupu:-) a taky pohodicka jazz zadnej masakr ;)

ja bych praci zakazal.. :D

Takze sis to taky pekne uzil..NO u me byla chalupa taky jedna verze,ale nakonec vyhraly hory a bylo to paradni.. :palec2: Co foun,jak maka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych praci zakazal.. :D

Takze sis to taky pekne uzil..NO u me byla chalupa taky jedna verze,ale nakonec vyhraly hory a bylo to paradni.. :palec2: Co foun,jak maka?

no na horach jsem byt mohl ale nakonec to dopadlo malinko jinak...jinak vikend na horach byl super...hezky lyzovani...telefon maka v pohode zatim spokojenost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na horach jsem byt mohl ale nakonec to dopadlo malinko jinak...jinak vikend na horach byl super...hezky lyzovani...telefon maka v pohode zatim spokojenost ;)

A kde si byl na horach..?Hele neplanovany akce jsou dycky nejlepsi.. :) Uz mas i ty novy lyze,nebo zatim jen ty boty?

Tak to je dobre,ze maka.. ;)

Mej se Jeronymo.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde si byl na horach..?Hele neplanovany akce jsou dycky nejlepsi.. :) Uz mas i ty novy lyze,nebo zatim jen ty boty?

Tak to je dobre,ze maka.. ;)

Mej se Jeronymo.. ;)

Byl jsem ve Vysokem nad Jizerou a lyzovani v pohode :-)boty novy mam a zatim spokojenost...lyze necham na pristi rok :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem ve Vysokem nad Jizerou a lyzovani v pohode :-)boty novy mam a zatim spokojenost...lyze necham na pristi rok :-)

Ve Vysokym, na sachtach jo?Tak to je mala nahoda,my tam byli na silvestra.. ;)

Tak super,ze jsi spokojen.. :palec2:

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj na sachtach sobota nedele:-) to je teda nahoda...strejda tam ma chalupu tak tam byvam pomerne casto .-)

Prdlajs.. ;) My tam byli sobota vecer az pondeli... V nedeli vecerni lyzovacka a v pondeli odpolko..U me tam ma zase bratranek bar s ubytkem na namesti..Crazy.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prdlajs.. ;) My tam byli sobota vecer az pondeli... V nedeli vecerni lyzovacka a v pondeli odpolko..U me tam ma zase bratranek bar s ubytkem na namesti..Crazy.. ;)

no kua tak nekdy rekni az pojedes...mohli by jsme neco domluvit...jsme v sobotu vecer litali kolem na skutru husty jezdenicko a v nedeli tam mel znamej Rav4 a jak je malo snehu na tech loukach tak jsme ji trochu potrapili ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdrc jiriku, tak letos koukam pohodovej silvosek u vicero lidi, ja byl na druzbe se skoda fabia clubem a jeho sirsim vedenim a taky na pohodicku ;)

zdarec vitto...jj pohoda mel jsem na chate asi 6 lidi tak ze posezeni popiti a klidecek pohodicka...aspon me nebylo blbe hned 1. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kua tak nekdy rekni az pojedes...mohli by jsme neco domluvit...jsme v sobotu vecer litali kolem na skutru husty jezdenicko a v nedeli tam mel znamej Rav4 a jak je malo snehu na tech loukach tak jsme ji trochu potrapili ;)

No to teda kua...To kdybych vedel..Urco kdyz tam pojedu,tak neco spachame..Urco behem zimy se tam jeste vypravime na naky to lyzovanicko.. ;) Koukal jsem,co tam meli vlekari za skutr...Lynx Yeti V 1300 motor Rotax..Narez jako prase.. ;)

To verim,ze mohlo byt pekny pojezdenicko s tou Ravinou..Ja jel v nedeli vecer na otocku do Turnova pres Bozkov a tema zatackama a taky prdel.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to teda kua...To kdybych vedel..Urco kdyz tam pojedu,tak neco spachame..Urco behem zimy se tam jeste vypravime na naky to lyzovanicko.. ;) Koukal jsem,co tam meli vlekari za skutr...Lynx Yeti V 1300 motor Rotax..Narez jako prase.. ;)

To verim,ze mohlo byt pekny pojezdenicko s tou Ravinou..Ja jel v nedeli vecer na otocku do Turnova pres Bozkov a tema zatackama a taky prdel.. :D

to je scooter primo majitele snowhill proto ten jejich jim odesel tak jim ho tam pujcil ;) ja jezdil na Polarisu 750:-) husty jezdeni naprosto v pohode to lita 130 ;) a s Ravinou je velka prdel byla komplet od snehu ;)

kdyz tam pojedes tak rekni ja bych vyrazil urcite ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem octaviánům.Přejeme s Luckou hodně zdravíčka,štěstíčka a mnoho kilometrů bez nehody,problémů a s co nejmenší ztrátou bodů

Zdarec pane!Diky Vam to same a jeste o hodne vic.. ;):D

Jo tak pan presidento byl na druzbe... lol lol lol a co si vydruzil? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...