Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

to je scooter primo majitele snowhill proto ten jejich jim odesel tak jim ho tam pujcil ;) ja jezdil na Polarisu 750:-) husty jezdeni naprosto v pohode to lita 130 ;) a s Ravinou je velka prdel byla komplet od snehu ;)

kdyz tam pojedes tak rekni ja bych vyrazil urcite ;)

Jo?Tak to ma dobrej vkus panacek... :D Jako to jede hrozne..Prece jen 100Hp ve dvou valcich do V dela svy.. ;)

Tak ten polaris taky muze chodit pekne ne? Ono 130 na snehu uz je celkem fofr...

Ste ji prelakovali na bilo jo? :D

Jasnacka,kdyz pojedem,tak se spojime urco.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martyp: no ani ti nevim clovece, ale SFC vyhraliv tombole fotak a OC zase hovno :)

baui: no prave to y mohlo bejt znameni ze mi letos nebude blbe z alkoholu :)) nikdy :)) ale to je svet iluzi protoze s tim se vaze:nechlastat a to je svet iluzi kor kdyz za 14dni jedu na bozi dar a pak hned do svatyho petra :D

mollak: taky pane vse nej, ale ja uz to posilal hromadne mailem snad to doslo vsem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo?Tak to ma dobrej vkus panacek... :D Jako to jede hrozne..Prece jen 100Hp ve dvou valcich do V dela svy.. ;)

Tak ten polaris taky muze chodit pekne ne? Ono 130 na snehu uz je celkem fofr...

Ste ji prelakovali na bilo jo? :D

Jasnacka,kdyz pojedem,tak se spojime urco.. -_-

jj kuci rikali ze ten co jim tam pujcil tak stoji hodne pres pul milionu a je to fakt mazec...ten polaris ma zavodni motor tak ze husty i kdyz je to starsi kousek ;)

to dej vedet urcite...jak jde o lyzovani tak jedu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martyp: no ani ti nevim clovece, ale SFC vyhraliv tombole fotak a OC zase hovno :)

Asi spatenj lobing ze strany vedeni OC.. lol lol lol

Hele aby mi nebylo spatne z chlastu,to bych si taky moc pral.. ;) Mi pripada,ze me to zmaha cim dal vic.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj kuci rikali ze ten co jim tam pujcil tak stoji hodne pres pul milionu a je to fakt mazec...ten polaris ma zavodni motor tak ze husty i kdyz je to starsi kousek ;)

to dej vedet urcite...jak jde o lyzovani tak jedu ;)

Jj to verim..Kdyz sem videl jednoho typka,jak jen vrknul o plyn a jak to vystrelilo...A ten zvuk ty voe.. ;)

jako poladnej Polaris taky urco nezahali.. ;)

Jj dam..Ja taky rad lyze.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj to verim..Kdyz sem videl jednoho typka,jak jen vrknul o plyn a jak to vystrelilo...A ten zvuk ty voe.. ;)

jako poladnej Polaris taky urco nezahali.. ;)

Jj dam..Ja taky rad lyze.. :palec2:

jj a jeste tam bude strejda kupovat ctyrkolku tak jsem na to zvedavej ;)

tak to je super...vecer muzeme ve Vyskokym vyrazit na neco dobryho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj a jeste tam bude strejda kupovat ctyrkolku tak jsem na to zvedavej ;)

tak to je super...vecer muzeme ve Vyskokym vyrazit na neco dobryho ;)

He,ctyrkolka je taky husta..Tu koupil znamej v Herlikovicich..Yamahu Grizlyho myslim..Pak si na ni koupil pasy a na zimu prodal skutr... :D

Jj tak to urcite neco,jak rika Spidak, vymnouknem... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He,ctyrkolka je taky husta..Tu koupil znamej v Herlikovicich..Yamahu Grizlyho myslim..Pak si na ni koupil pasy a na zimu prodal skutr... :D

Jj tak to urcite neco,jak rika Spidak, vymnouknem... -_-

čtyřkolka na pásech je dobrá, ale jede moc pomalu, cca o 1/2 méně, než normálně a další nevýhoda je to, že na ní dám jen jednoho cestujícího, takže nic moc, táta jí má na blbnutí a odvoz prádla do prádelny :)

ale vyjede více než skútr, má větší plochu pásů

btw: máme Kawasaki brutal force 750

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čtyřkolka na pásech je dobrá, ale jede moc pomalu, cca o 1/2 méně, než normálně a další nevýhoda je to, že na ní dám jen jednoho cestujícího, takže nic moc, táta jí má na blbnutí a odvoz prádla do prádelny :)

ale vyjede více než skútr, má větší plochu pásů

btw: máme Kawasaki brutal force 750

Tak tam asi nezalezi na tom jak rychle to jede ne ? :) hlavne aby ses dostal jak vysoko potrebujes ,... samozrejme pokad tě nehoní nejakej medvidek nebo vlčík ;)

Nemas fotku toho brutalu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čtyřkolka na pásech je dobrá, ale jede moc pomalu, cca o 1/2 méně, než normálně a další nevýhoda je to, že na ní dám jen jednoho cestujícího, takže nic moc, táta jí má na blbnutí a odvoz prádla do prádelny :)

ale vyjede více než skútr, má větší plochu pásů

btw: máme Kawasaki brutal force 750

Jj to je fakt..Ale znamej jezdi sam,a nevozi zadny velky veci,takze mu o misto nejde..Maximalne ho vozi jeho syn vozralyho z hospody priksirovanyho gumycukama... :D

Taky neni spatnej strojek.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tam asi nezalezi na tom jak rychle to jede ne ? :) hlavne aby ses dostal jak vysoko potrebujes ,... samozrejme pokad tě nehoní nejakej medvidek nebo vlčík ;)

Nemas fotku toho brutalu ?

na rychlosti záleží, na plnej plyn to jede max do 60km/h, kdežto skútr jsem už otestoval do 130km/h :D - Yamaha Viking VK-540 III

samo, že s lidma jezdim max do 40km/h, ale když jedu sám, tak si to otevřu a to je pak vír v nádrži lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na rychlosti záleží, na plnej plyn to jede max do 60km/h, kdežto skútr jsem už otestoval do 130km/h :D - Yamaha Viking VK-540 III

samo, že s lidma jezdim max do 40km/h, ale když jedu sám, tak si to otevřu a to je pak vír v nádrži lol

ahaa :) tak to se nedivim,kdyz to kotlish kilo30 po horach :D ...ze ti pak nejaka 60 nic nedela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahaa :) tak to se nedivim,kdyz to kotlish kilo30 po horach :D ...ze ti pak nejaka 60 nic nedela

ono by to jelo i víc, je v tom motor z nějaký silniční motorky, na kterym je jen jeden karburátor, normálně jsou tam dva, už jsem po tom dvojitém koukal, ale cena dost úděsna starší kolem 9tis a novej 25tis (včetně lanovodů a přírub) tím bych dostal výkon cca 60kW, nyní tam je kolem 34kW :)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono by to jelo i víc, je v tom motor z nějaký silniční motorky, na kterym je jen jeden karburátor, normálně jsou tam dva, už jsem po tom dvojitém koukal, ale cena dost úděsna starší kolem 9tis a novej 25tis (včetně lanovodů a přírub) tím bych dostal výkon cca 60kW, nyní tam je kolem 34kW :)

i tak 34kW je docela pekny,ale 60ka kua,to by byl hukot :) ...tak co osefovat ten starsi v nejakym pohodovym stavu ?..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i tak 34kW je docela pekny,ale 60ka kua,to by byl hukot :) ...tak co osefovat ten starsi v nejakym pohodovym stavu ?..

za ty šílený prachy do toho nejdu, tak za 2-3t bych ho bral, ale motorek je na vrakovištích málo a když, tak je to hromada šrotu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...