Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

ty woe, si přivodíš ještě větší zranění, chlape! :) tý patě se musíš vyhýbat jako čert kříži :p-_-

Snazim se ,ale kdyz se clovek trosku zapomene,,Todle byla nouzova situace ,blbe receno-bud ja nebo pata :D;) ... zitra jdu do prace no uz ,tak uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to dělal brácha taky... doktorka mu to pak zakázala, prej by měl plíce plný pilin! :feve:

tak u nas je to celkem vpohode,, v kazde mistnosti ,alespon 2xodsavani ,ale prach se dostane vsude,,to uz tak u tohodle jobu proste je a bude,,,spise mi jde o financni ohodnoceni vzhledem k odpracovanym hodinam,,,prave,ze jsem zamestnanec...fusecky si taky semtam udelam ,ale je to prace ,ktera me postupne prestala bavit,,spise si vzdycky lehnu nebo sednu k nejakymu auti ,,to je jina :)

Ono stokrat vic me potesi,,kdyz zamnou nekdo prijde a zepta se me,,cim by mohlo byt to a todle a jestli by to neslo spravit,,co bych doporucil a tak u aut ,,nez abych nekomu delal skrine.,, :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, tak to já sice sedím v kanclu, ale co se týká peněz, tak úplně jinak, než sme se dohodli :aggressive: zítra mě čeká jednání s nadřízenými :feve: ale výpověď stejně dám.. dneska sem se dozvěděl, že si majitel bral už 3.měsíc úvěr na výplaty :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, tak to já sice sedím v kanclu, ale co se týká peněz, tak úplně jinak, než sme se dohodli :aggressive: zítra mě čeká jednání s nadřízenými :feve: ale výpověď stejně dám.. dneska sem se dozvěděl, že si majitel bral už 3.měsíc úvěr na výplaty :feve:

jasne,,to uz cloveka donuti uvazovat o zmene,,,ja to tam taky nevidim na dlouho ,ted akorat hledam neco jinyho at jeno prelezu z pracoviste na pracoviste..,uvidime,,Je tam super kolektiv,ale penez malo a prace zase az moc,,takze tak .,,,

Nic tedko mizim za znamou tak se zatim mej :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že se to na tento pátek pěkně rozpadá. CMF neumí jezdit na motorce, Bazz už s ní není a taky nejede, Ty máš taky něco. Nakonec jedeme s pentadiusem sami a jsem zvědav jestli se aspoň bobík ukáže a zajdeme někam na kafe.

Nejedu protože mám k tomu určité důvody , které tu nemíním ventilovat a pak jsem pracovně dost vytížen sice si za to můžu sám ,ale s tím se nedá nic dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...