Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

To asi nebudou mit zakaznici radost kdyz jim dovezes polovicni pizzu :D

Neco si vymyslim,,napriklad ,ze me behem trasy okradli ....:D ne,samozrejme ,jsou tam nejake bonusy,kdy si muze zamestnanec nejaky ten kousek vzit zadarmo,, samozrejme ne porad ze ;)

mluvil jsem se znamym co todle chvili delal a rikal mi ,ze po nejake dobe se ti vuně a celkove pizza zhnusi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco si vymyslim,,napriklad ,ze me behem trasy okradli ....:D ne,samozrejme ,jsou tam nejake bonusy,kdy si muze zamestnanec nejaky ten kousek vzit zadarmo,, samozrejme ne porad ze ;)

mluvil jsem se znamym co todle chvili delal a rikal mi ,ze po nejake dobe se ti vuně a celkove pizza zhnusi ...

No to verim kdyz v tom budes cely den lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to bude prednostini dovoz ne? zadne skoro 2 hodinove cekani? muzes prozradit pro koho asi budes jezdit?

:) jsem takovy ,ze se vzdycky snazim byt vsude vcas :) 2hodinova cekani ,to urcite ne ,samozrejme pokud se nic nevyse*e .,Jinak jezdit budu pravdepodobne pro sit' pizzerii Vergnano...

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec pane .... jak je ? ,,, a jak bylo na fotbale ? ;)

ahoj,mam se fajn.Fotbal byl neskutecny zklamani.Pred zapasem jsme byli stastny,ze se nam podarilo vymenit listky-puvodne jsme meli mista v tureckym kotli,no a do 83.minuty jsme byli spokojeny,pak jsme ztuhli a jenom cuceli co se deje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,mam se fajn.Fotbal byl neskutecny zklamani.Pred zapasem jsme byli stastny,ze se nam podarilo vymenit listky-puvodne jsme meli mista v tureckym kotli,no a do 83.minuty jsme byli spokojeny,pak jsme ztuhli a jenom cuceli co se deje

V tureckym kotli :D,, tak tj .No byl to neskutecny zaver ,ale abych pravdu rekl,kdyz zacali Turci tlacit tak mi bylo jasne ,ze je zle...

Co jinak Fabule ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tureckym kotli :D,, tak tj .No byl to neskutecny zaver ,ale abych pravdu rekl,kdyz zacali Turci tlacit tak mi bylo jasne ,ze je zle...

Co jinak Fabule ? :)

Fabule jezdi jao drak,jsem hodne mile prekvapenej ze ty km absolutne nejsou poznat-vubec nic neboucha ani neklepe,nevrze,proste nic.Akorat mi prijde,ze trosku vic kouri,spini mi to zadek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic moc.. venku krasne a ja doma :feve: Novyho vubec nic a u tebe? :) Co autiko?

Tady je od vcera taky nadherne,o vikendu se chystame na jezero trosku provetrat clun :palec2: .Jinak auti super,ale dostal jsem tady hooodne dobrou nabidku,tak vaham.Nevite jak je to z dovozem z CH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabule jezdi jao drak,jsem hodne mile prekvapenej ze ty km absolutne nejsou poznat-vubec nic neboucha ani neklepe,nevrze,proste nic.Akorat mi prijde,ze trosku vic kouri,spini mi to zadek

Joo,to je Diesel@Power :D Fabule jsou celkem tichoucka auta co se tyce spracovani vnitrnich materialu,alespon co jsem ja mel zkusenost., Mas nejakou fotecku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je od vcera taky nadherne,o vikendu se chystame na jezero trosku provetrat clun :palec2: .Jinak auti super,ale dostal jsem tady hooodne dobrou nabidku,tak vaham.Nevite jak je to z dovozem z CH

Koukam ,ze je tady Bady ,,ten by ti snad mohl pomoci :) ..,o jake vozitko se jedna ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam ,ze je tady Bady ,,ten by ti snad mohl pomoci :) ..,o jake vozitko se jedna ?

Celkem se mi s tema super nabidkama roztrhl pytel,v CR mi nabizi znama 4 roky starou Octu TDI s poctivejma 40ti tisicema,prvni majitelka,servis,garaz.....No ale tady mi jeden kolega nabizi 2 roky staryho Passata combi v nafte,najeto cca 47 tis v plny nalozi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o vikendu se chystam ji poradne vypucovat-teda jestli bude cas a pak ji hned nafotim

Jasne ,budem se tesit : )

tak mrkni na oboji , ktery je v lepsim stavu ,, kde co klepe neklepe atak.,,, jinak bych asi sel do pašíka...

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...