Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

spis blbej nez poctivej, na zacatku to byla otazka penez proste jsem si to nemohl dovolit,posledni 2 roky jsem si to zase nemohl dovolit protoze jsem mel moc prace; a ted je mi to jedno hledam si novou praci, zamestnavatel se me snazi demotivovat abych si ji nasel co nejdrive, me bavi ze ho sere ze se mu to nedari, neni kam spechat je to takovej zacarovanej kruh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis blbej nez poctivej, na zacatku to byla otazka penez proste jsem si to nemohl dovolit,posledni 2 roky jsem si to zase nemohl dovolit protoze jsem mel moc prace; a ted je mi to jedno hledam si novou praci, zamestnavatel se me snazi demotivovat abych si ji nasel co nejdrive, me bavi ze ho sere ze se mu to nedari, neni kam spechat je to takovej zacarovanej kruh.

Nemas to lehky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se docela bavim, zbyla mi nejaka dovolena, penize mam dobry a snazi se me demotivovat tim ze mi nedava praci a kdyz tak v excelu takze v klidu, to budou dobry prazdniny, prece nepujdu nekam kde budu muset cely prazniny makat jak sroubek a ve zkusebce si nemuzu vzit dovolenou; az me prejde posmourna nala z toho ze uz 6 mesicu cekam na novy auto, tak si prazniny poradne uziju a projezdim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo tak jsme vcera opravovali zas ten plovak a ok sice to neteklo ale prozmenu to chcipalo uprostred jizdy proste kucky kuck a konec :kuk: nevim jestli ho tam kamos treba nedal obracene ja byl zrovna jinde lol

No tak muzes mit ucpany trysky bo neco... tezko rict muze to delat vic veci.. a nevim jak u tvyho miniku ale u nekterych ani ten plovak obracene dat nejde ;) Myslim ze to by na to nemelo mit vliv.. ale fakt nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se docela bavim, zbyla mi nejaka dovolena, penize mam dobry a snazi se me demotivovat tim ze mi nedava praci a kdyz tak v excelu takze v klidu, to budou dobry prazdniny, prece nepujdu nekam kde budu muset cely prazniny makat jak sroubek a ve zkusebce si nemuzu vzit dovolenou; az me prejde posmourna nala z toho ze uz 6 mesicu cekam na novy auto, tak si prazniny poradne uziju a projezdim.

A kde delas? Tady nekde v Brne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Driv v Mokre ale v ramci akce demotivace jsem byl presunut na druhy konec tovarny na samotku brana Sivice, nejvic me s*r*, ze zrovna v dobe kdy jsou cely Sivice a Tvarozna rozkopany vsude samej semafor tak mam ruzny objizdky ale ty cesty jsou kvalita fakt na pikacu, fakt se netesim az tu v tom budu jezdit na 17"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...