Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Driv v Mokre ale v ramci akce demotivace jsem byl presunut na druhy konec tovarny na samotku brana Sivice, nejvic me s*r*, ze zrovna v dobe kdy jsou cely Sivice a Tvarozna rozkopany vsude samej semafor tak mam ruzny objizdky ale ty cesty jsou kvalita fakt na pikacu, fakt se netesim az tu v tom budu jezdit na 17"

Aha tak to nevim tam tudma nejezdim... ani nevim presne kde toe :D Akorat vim ze jsou nebo byli uzavreny Bosonohy bo co to bylo za cast tady u nas lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a kde porad litas hele :);) ... jak je pri patku ,... ?

No mám to jakýsik rozlítaný, bo pátek... ;)

Ráno mě nasrali na D2, za Hustopečama leže ve směru na Bratislavu kamion na pravým boku přes oba pruhy, tak to benga odkláněli přes Hustopeče na Exitu 25 na okresu a po té se jelo až k Exitu 41 u Podivína, kde se dalo najet zpět na dálnici, ovšem naprosto bez značení, kdo to tam moc nezná, tak se taky možná dokodrcal po té okresce až do Břeclavi. Fakt nádhera... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám to jakýsik rozlítaný, bo pátek... ;)

Ráno mě nasrali na D2, za Hustopečama leže ve směru na Bratislavu kamion na pravým boku přes oba pruhy, tak to benga odkláněli přes Hustopeče na Exitu 25 na okresu a po té se jelo až k Exitu 41 u Podivína, kde se dalo najet zpět na dálnici, ovšem naprosto bez značení, kdo to tam moc nezná, tak se taky možná dokodrcal po té okresce až do Břeclavi. Fakt nádhera... :feve:

Tjn ,nekery ty objizdky jsou reseny dost blbe ,o znaceni nemluve,,ale spravny ridic se vzdycky dostane tam kaj potrebuje no ne ;) ?..,

To kolegovi se patecni odpoledne celkem podelalo,,... jel v moji shadé,jenze se slecna rozhodla ,ze zacne varit... kdyz dojel na misto jakoby mu vyply vsecky mozkove funkce,otevrel kapotu a nevim proc i viko na nadrzce od chladice,,,dostal od ni slito pekne varici vodou., popalen je dosti pekne..,

Jeste jsem ho zdupal co vubec dela,,co ho to napadlo.,on ,ze nevi..,, dneska mame mit garden party tak snad se z toho ''shoku borec dostane..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám to jakýsik rozlítaný, bo pátek... ;)

Ráno mě nasrali na D2, za Hustopečama leže ve směru na Bratislavu kamion na pravým boku přes oba pruhy, tak to benga odkláněli přes Hustopeče na Exitu 25 na okresu a po té se jelo až k Exitu 41 u Podivína, kde se dalo najet zpět na dálnici, ovšem naprosto bez značení, kdo to tam moc nezná, tak se taky možná dokodrcal po té okresce až do Břeclavi. Fakt nádhera... :feve:

jezdíš špatným směrem, to je jak do Bruntálu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...