Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Rano v 7 jsem mel nabrat kamose v Kr. poli daval do servisu auto, bylo za 5 minut sedm, stavim na OMW ze doplnim bumbani auti uz rvalo 3-ti den. V penezence 300 koukam na dvere, zadne napis karty mimo provoz (uz to bylo divny normalne to nedelam proste predpokladam ze neni problem), natocim za 600 (s HTP vystaci na roky <;o))) ) a jdu vesele platit, jedna karta zamitnuta druhou terminal nechtel pustit, a psal overit telefonem, a tak se pani jala telefonovat na centralu ze ma problem s terminalem, po 10 minutach se zacala s nekym konecne bavit vic nez 30 vterin a zacali pokusy, kdyz jsem slysej jak rika dal mi uz i druhou kartu a hotovost nema, uz jsem volal dalsiho kamose at doveze love, nakonec prisli jeste dalsi 2 panove a svete div se stejnej problem, pak uz pani s technikem zjistila ze ma odhlasenej terminal a ze kdyz pujde k druhe kase tak to pujde. To uz prijel kamos s hotovosti tak jsem to calnul a valim do Kr. pole pro toho druhyho co cekal nervozne v servisu, mezitim volam do prace ze opravdu nestiham poradu v 8 rano, a kolega v servisu taktez. Dorazili me kalsicky zacpany kasarna v Zidenicich takze jsem si dal rally venkov pres Ochoz, chvili jsem myslel ze su totalne v prd*li ztracenej, zachranila to mapa. Prisel jsem o 40 minut pozde bomba pondeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...