Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

jj pripadam si jak debil, doufam ze maji dalsi skladem, zavada je pro me evidentni proste nefuguje blesk, volal jsem jeste jak debil kamosovy co ma ten stejnej jestli neco nedelam blbe tak uvidime.

docela dost me nasrala i tato veta: Záruka: 24 / 12 měsíců - nižší při nákupu na firmu

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela fronta jsem ho vybalil, prohledl na ocividne poskozeni, vybral si brasnicku a mazal ,sem docela spechal. Foti dobre za svetla, jen proste neblejskne. Pujdu na ne opatrne abych ze sebe neudelal jeste vola, spon ze maji otevreno do 18 hodin, jak je to ze zakona do tydne mam narok na novej kus ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vymena za jinej kus, prohlizel ten co jsem reklamoval podrobneji nez na vystupni lince Canonu jestli sem ho nekde nejak neposkodil, dostal jsem nejakej z vytryny ale nebyl osahanehj takze asi good, kdyz jsem se ho jal prohlizet a chtel testovat podival se na me a rekl ze tam ceka dost lidi nacez jsem odvetil ze on ten muj prohlizel 15 minut tak ho nezabije 1 minuta nez tam dam baterky a kartu abych zkusil blesk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vymena za jinej kus, prohlizel ten co jsem reklamoval podrobneji nez na vystupni lince Canonu jestli sem ho nekde nejak neposkodil, dostal jsem nejakej z vytryny ale nebyl osahanehj takze asi good, kdyz jsem se ho jal prohlizet a chtel testovat podival se na me a rekl ze tam ceka dost lidi nacez jsem odvetil ze on ten muj prohlizel 15 minut tak ho nezabije 1 minuta nez tam dam baterky a kartu abych zkusil blesk.

Ještě že aspoň tak - hlavně by vydržel a sloužil podstatně dýl !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...