Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

To vis,kdyz nejde usnouti :D,zachili jedu do polska a pak na 5 do prace ,,bude to zajimave naladeny den ,,, :) uz se strasne tesim :feve:

nejsi sám, já si zítra hraju na topenáře, dělám trubky, dneska jsem věšel radiátory a v noci na otočku Hannover 1200km, taky se těším jak dětsko na cicek :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsi sám, já si zítra hraju na topenáře, dělám trubky, dneska jsem věšel radiátory a v noci na otočku Hannover 1200km, taky se těším jak dětsko na cicek :help:

Ty blaho,no tak to hodne stesti ... ja to budu mit nejakch 60 km v jeden smer takze pohoda,,akorat v praci bude krizovka...,

Predelavas baracek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak, na chalupě novéj central hajcunk a koupelka obklady

co pizza už jezdíš ?

tj, no prace sice hafec ,ale bude to pak parada .... hlavne at se dari...:)

Rozvoz mi nakonec vyfouk nejaky blbecek z rodiny vedeni pizzerie,., takze nic z toho ,ale mam se ted celkem fajn z5 u nabytku ,jednoduse., si nestezuji :) ... jinac porad hledam neco ,co by bylo to prave,, zatim jsem ,ale jak rikam spokojen takze na pizzerkovyho pežota jen tak vrazedne koukam ;)uz jsem se videl jak klepu tem kockam co si objednaji menu na dvířka :p

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tj, no prace sice hafec ,ale bude to pak parada .... hlavne at se dari...:)

Rozvoz mi nakonec vyfouk nejaky blbecek z rodiny vedeni pizzerie,., takze nic z toho ,ale mam se ted celkem fajn z5 u nabytku ,jednoduse., si nestezuji :) ... jinac porad hledam neco ,co by bylo to prave,, zatim jsem ,ale jak rikam spokojen takze na pizzerkovyho pežota jen tak vrazedne koukam ;)uz jsem se videl jak klepu tem kockam co si objednaji menu na dvířka :p

ahá, takže nakonec změny kurec, no tak hlavně že je spokojenost i ve starém jobu a to je hlavní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahá, takže nakonec změny kurec, no tak hlavně že je spokojenost i ve starém jobu a to je hlavní ;)

Hodne zmen ,posledni dva tydny byly divoky ,ale vyresilo se to pekne.,,, :)

hehe,,tudle fotku mam jeste nekde ulozenou ..,

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...