Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

sice jsem toho moc nenaspal ale pohodicka ;) jak u tebe??

No já jsem šel spat negdy v jedenáct večer, ale taky nic moc, byl hic jak gatě a klima už to nejak nebrala. Ale je fajn, akorát musím sežrat zase po ránu nejaký vitamíny, abych byl celej den fit & slim... ;)

Jinak od rána na obloze weebonz - ani mráčku a hnedle z kraja hic jak kráva. Vidím to na odpoledne na letišti... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem šel spat negdy v jedenáct večer, ale taky nic moc, byl hic jak gatě a klima už to nejak nebrala. Ale je fajn, akorát musím sežrat zase po ránu nejaký vitamíny, abych byl celej den fit & slim... ;)

Jinak od rána na obloze weebonz - ani mráčku a hnedle z kraja hic jak kráva. Vidím to na odpoledne na letišti... ;)

jj s tim pocasim to dnes bude vsude uplne stejny ;) tady taky vedro hned od rana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj s tim pocasim to dnes bude vsude uplne stejny ;) tady taky vedro hned od rana.

Baže...

Včera jsem koukal na policajty z předměstí, na ten díl s velikonocama, jak ten Suchánek se Šimáčkem byli na tych kolotočách a jezdili na tych šóklautech, pak do sebe naráželi a nakonec se zastavovali a pokutovali, to sem tedá scáál... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baže...

Včera jsem koukal na policajty z předměstí, na ten díl s velikonocama, jak ten Suchánek se Šimáčkem byli na tych kolotočách a jezdili na tych šóklautech, pak do sebe naráželi a nakonec se zastavovali a pokutovali, to sem tedá scáál... lol

oni jsou blaaazni to je neuveritelny co jsou schopny vymyslet lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ale nezoufam,je to dano tim,ze zimu moc nemusim a leto miluju ( a taky trosicku tim,ze mam v praci klimu :D )

Tak to jsme na tym nápodobně, hlavně kvůli tomu, že v zimě jsou na silnici sračky, auto je špinavý, na plecháčách, je kosa, jezdím ve svetru jak magor, nemůžu vytáhnót paprču z okýnka, holky na benzince neleží v křesílkách a o motorce to platí tuplem... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...