Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

jj, pomalu ale jiste se blizi doba kdyz uz neni potreba abych byl v dosahu centra mesta do 15 minut salinou, oba jak ja tak moje polocika jsem spis z venkova a tak chci jit zase za mesto, poridit psa, a casem snad malyho Ol@f@, v tomhle pocasi je mezonet ucinena sauna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako neni no ale stejne, ma to tusim 72m2 nahore koupelna a loznice, dole pre cely patro obyvak rozdelenej schodistem, a zarohem takovej vetsi KK. Dite tam stejne vydrzi tak max 3 roky, pak uz je blby mit spolecnou loznici, neco malo o tom vim. A vypada to ze ted se naskytla pomerne zajimava prilezitost, cim vic stim budu cekat tim dal o Brna to nakonec pordim, sice se za par let budu mit asi o neco lip ale ceny porostou. Ted bych to mohl mit 8 km do Olympie, a 15km do "centra".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli mas dobrou moznost neco poridit tak neni co resit. Tak to neni zas tak velky mezonet to je pravda, ja jsem se byl nedavno kouknout u znameho a ten mel 180m2 a nedavno ho prodal co me prekvapilo tak byl prodany za 2 dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sam, bych to nepostavil to by to spadlo, radeji se budu ohanet v praci a necham si to postavit, vzhledem k tomu, ze je to mini satelit tak tam budou urcite povinnosti jak domy asi maji vypadat. Mam znamyho se stavebni firmou tak to asi tak poresim, add. ceny 600m2 pozemek, samostatne stojici RD 4+kk, na klic s garazi 4.2M.

add. prohozeni, usetris 120 000 CZK provizi realitce, a dan z prevodu nemovitosti bude znacne nizsi ze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...