Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

to Jeronymo & Maros : no školení ohledně tavných lepidel , technologií, novinky atd. - a pak mě čekají Soví Hory - (polská strana Aderspachu) , tak musím šéfy kapku vydrtit :kol-98::kol-29:lol

Sovi hory,znam,take jsem tam byl..pekne atake na kole,ale jen tak dovca,zadna krev :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sovi hory,znam,take jsem tam byl..pekne atake na kole,ale jen tak dovca,zadna krev :D

no to nebude zas tak na krev, ale přece jen byl jsem zvyklej na kole najezdit tak okolo 10000 km ročně a teď poslední 4 roky jsem skoro na kole neseděl nebyl čas - tak to je fest poznat, tak to zrovna využívám jako motivaci :palec2:;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to nebude zas tak na krev, ale přece jen byl jsem zvyklej na kole najezdit tak okolo 10000 km ročně a teď poslední 4 roky jsem skoro na kole neseděl nebyl čas - tak to je fest poznat, tak to zrovna využívám jako motivaci :palec2:;)lol

Tak to jsme na tom stejne,akorat tech km u mne nebylo az tolik,ale na kole jsem nesedelporadne ani nepamatuju :(

F1,zatim nelibi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsme na tom stejne,akorat tech km u mne nebylo az tolik,ale na kole jsem nesedelporadne ani nepamatuju :(

F1,zatim nelibi :D

se mi bude líbit až ten libovej ksycht od Ferrari píchne všecky čtyři , pak to bude goood lol

no já měl takovej nájezd na kole , bo jsem občas jezdil i závody - tak bylo třeba trénovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dneska fučel větr jak sviňa, tak to bylo jako kdybych za se bou táhl padák lol lol lol lol lol lol

Ja byl taky teda na tom kole,,skoncil jsem v Hospudce a z5 me privezl kolega autem :) ..kolecko mam u zname ,takze pohodicka ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...