Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

dneska nijak, studuju mapy kde je nejbliz jaka voda, asi zajdu do pojistovny a zeptam se jestli mi to pojisti na potopu a s jakou sazbou to byva nejucinejsi zpusob, jak pojistovna nahodi sazbu ze je to 5x vic jak normalne tak to smrdi. Celkem ale pochybuju zemi pusti jen pozemek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska nijak, studuju mapy kde je nejbliz jaka voda, asi zajdu do pojistovny a zeptam se jestli mi to pojisti na potopu a s jakou sazbou to byva nejucinejsi zpusob, jak pojistovna nahodi sazbu ze je to 5x vic jak normalne tak to smrdi. Celkem ale pochybuju zemi pusti jen pozemek.

Jasne,,no casy se meni a sehnat neco poradnyho za slusny peniz jde uz celkem tezko... tech 32tisic je ,ale prehnane :feve: ., No a na nejakem vyvysenem mistecku by to postavit neslo ?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslim si ze tam nejak extra hrozi voda, jen proste opatrnost.

Kazdopadne ,jestli bude mit pojistovna dobrou nabidku urcite jdi do toho,, jak rikas- opatrnosti neni nikdy dost ... Ted uz clovek vlastne nevi co ho muze potkat,ze ... kdy ho i u nas smete nejaky Tronado apod.,, stacilo mi predevcirem,,10 minut prselo a uz stav nouze,, malem podvodne ,cesty zatopene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja po vcerejsku léčím menší popáleniny od slunce :D takze ja za sebe muzu rict,ze jsem rad,ze jsem v praci kde je klima :kol-63:

ale tak budes fešák kluk opálená :)) .... ja byl dneska montovat nekolik kancelari a v zadne klima nebyla :D:feve: ,takze jako vzdy ,mokry jak pra*e...

co rikas na avatárek ..,? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...