Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Nesleduju :-) jsem stahanej z vcerejsi akce :-) ps:touto cestou pozdravuju Borqa,ten dest se mu opravdu vydaril :kol-29:

Rikas ze si mel vcera narocny vecer jo :) ... S tim destem uz me to taky prestava bavit .,

:) tak at se ve hre dari ., tyo tez bych mel sehnat nejakou strilecku ., semtam se nudim .,

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baf :) Diky vsem za prani k narozkam at uz sms ICQ nebo tady... omlouvam se ze jsem nepodekovala jednotlive ale uz od rana 25 sms a na ICQ 40 vzkazu toe fakt nad me sily.... takze jeste jednou dekujuu kuciii kol5

Jejda,tak ja se pripojuji a preji Ti hodně zdravicka a stesticka,to ostatni prijde samo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nazdar to je teda serie, to vypada ze v Srpnu ma narozeniny snad pulka JMK. Tak vse, nej hodne stesti, ......, zadny poruchy, dobrej vzorek na gume :smich: aby ti to nekde neuklouzlo :o a at se mas tenhle rok minimalne 2x tak lip nez ten minulej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ,, pocatek noveho tydne a uz jsem chudsi o jeden zub :( .., pani zubarka me dnes nesetrila

Čao Jero, já tam byl minulej pátek (8.8.) a měli mě vyškubnout osmičku, s čímž jsem vyslovil svůj kategorický nesouhlas, takže z toho sešlo... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čao Jero, já tam byl minulej pátek (8.8.) a měli mě vyškubnout osmičku, s čímž jsem vyslovil svůj kategorický nesouhlas, takže z toho sešlo... :)

ČauČau ...,,

No ,ja necitim pul pusy vcetne jazyka,..tankoval jsem a pani na pumpe - tak dneska za kolik - musel jsem ji pouze ukazat na cislovku pac zemne vyslo jen ,hmm,mm,ehm ..., uz aby to preslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČauČau ...,,

No ,ja necitim pul pusy vcetne jazyka,..tankoval jsem a pani na pumpe - tak dneska za kolik - musel jsem ji pouze ukazat na cislovku pac zemne vyslo jen ,hmm,mm,ehm ..., uz aby to preslo

Hmmm, to je pěkný, nejlepší je po takovým zákroku jet vlakem, bo u kasy nemožeš klódně béknót, kam sceš jet... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...