Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Jj, slovinská dálniční známka. Ty howeda mají nejnižší časovou úsečku platnosti půl roku za krásných 35,- Eur.

tyvoe,

tam mas nejakou byznys trasu ? nebo k cemu ti bude .. ?

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojedu se patrně koncem týdne rochnit někam na Makarskou rivieru... ;)

Takze dovolenka jo .... No ,kdyz uz budes mit tu dalnicku na takovou dobu ,bude treba projet se timhle smerem castejc.,, ;)

jak jinac bylo vcera na GP ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dovolenka jo .... No ,kdyz uz budes mit tu dalnicku na takovou dobu ,bude treba projet se timhle smerem castejc.,, ;)

jak jinac bylo vcera na GP ? :)

Jj, bude relax na jachtě Bibe. No samože jsem tu dálničku rozhodně nekupoval za tu udanou cenu, takže to neřeším... ;)

GP bylo hóóóódně dobrý, hlavně nepršelo a výsledky byly nad očekávání... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, bude relax na jachtě Bibe. No samože jsem tu dálničku rozhodně nekupoval za tu udanou cenu, takže to neřeším... ;)

GP bylo hóóóódně dobrý, hlavně nepršelo a výsledky byly nad očekávání... :palec2:

Tak hlavne at se mas co nejlio :):palec2:

Jo,vcera se to pocasi celkem umoudrilo ., celkove to bylo pekny ... ! ... priste jedu tez

Čaues Marty ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyyy voe,jak se tam to auto tlemi.. :D Smejdi.. :D

@Jero: Aaaaa,tak to vypada slibne... ;):palec2:

:) Ted jsem nejakou dobu vozil svym autem a celkem mi to slo ,tak uvidime jaky to bude pod smlouvou :) ... ;) Slecnu mam porad za hranicemi tak je treba te ''volnosti'' trosku vyuzit... :p ...

samozrejme si delam srandu ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...